dövüş oyunları mobil indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Kafes döğüşü apk v.1.52

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

MMA OYUN İNDİR

MMA kıyafetleri esas olarak şort, eldiven, gömlek vb. Sporun popülaritesinin artmasıyla birlikte, birçok üretici geniş bir fiyat aralığında, özellikle logoları, tasarımları ve çeşitli dokuları ile çok popüler olan MMA gömleklerinde çok çeşitli MMA ekipmanları üretmeye başladı.
Bu sporun popülaritesinin artmasıyla birlikte, MMA kıyafetlerine olan talep de arttı. Spor çok çeşitli aşırı fiziksel hareketler içerdiğinden, MMA dişlisinin maksimum esneklik ve serbest hareket sağlaması gerekir. Erkekler için resmi MMA kıyafetleri MMA şortları ve MMA eldivenlerinden oluşur. Yüksek etkili bir vücut temas sporu olmak, hassas bölgelere koruma sağlamak için, MMA şortlarının altına giyilecek shin Muhafızları, ağız koruyucuları ve ayrıca kasık koruyucuları şeklinde koruyucu giysiler içerir. MMA eldivenleri de mafsal şeritleri, el sargıları, bilek sargıları vb.dahil olmak üzere çeşitli stillerde gelir.
Spor yorucu fiziksel aktivite içerdiğinden, hem MMA şortlarının hem de MMA eldivenlerinin, savaşçının optimum seviyede performans göstermesini sağlamak için yüksek kalitede ve mükemmel bir uyum sağlaması gerekir. Sporun popülaritesi ile MMA gear, sporcuların yanı sıra sporun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir