Basketball Stars hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Basketball Stars hileli apk v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN VIDEO

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=co3_jWZhY28&w=320&h=266]

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Basketball Stars hileli apk

Asla çok iyi bir histi. ama içimdeki rekabetçi doğa oraya gitmek ve takıma elimden geldiğince yardım etmek istedi, dedi Davis oyundan sonra. Vücudum aynı fikirde değildi. Yaralanmalar bizi bulunduğumuz konuma getirmede büyük rol oynadı. Bu yıl aynı değildi. Biz sadece katta bizim tam ürün olamazdı.Sağlıklı bir Davis ile bile, Lakers, Suns guard Devin Booker’ın son parlaklık gecesine ayak uydurmak için çok zorlanacaktı.Booker, 3 puanlık girişimlerinin altısını da vurdu ve altı yıllık emektar, lakers’a karşı serinin başındaki sarsıntıların hiçbirini göstermediği için genel olarak 8’e 9 gitti. Bütün gece NBA’NİN en iyi savunma takımını ipeksi pürüzsüz jumper ve baş döndürücü penetrasyonu ile parçalamakla meşguldü.
Davis, geçen hafta sonu Staples Center’da sekiz kez All-Star’ın kasıklarını yaraladıktan sonra 4.maçın ikinci yarısını ve 5. maçın tamamını kaçırdı. Savunan NBA şampiyonu Lakers, her iki maçı da 3-2 serisi açığına ve sezon sonrası erken bir çıkışın eşiğine düşmek için kaybetti.
Basketball Stars hileli apk indir
Davis, Lakers’ı 2.ve 3. maçlarda zafere götürürken her biri 34 sayı attı, ancak 1. maçtaki geçici oyunu Los Angeles’ın seri açılış kaybında önemli bir faktördü. Sık sık yaralanan Davis, kasıklarına zarar vermeden önce balky bir diz üzerinde topallıyordu ve normal sezonda iki sağ bacak yaralanmasıyla 30 düz maçı kaçırdı, sadece Nisan ayı sonlarında geri döndü.
Davis, Lakers’ın sağlık personelinin oyun 6’da oynamaya çalışabileceğini belirlediği oyun 6’dan önce bir antrenmandan önce iki gün dinlenme ve iyileşme geçirdi. Lakers Teknik Direktörü Frank Vogel, Davis’in oynamaya kararlı olduğunu, ancak katkıda bulunacak kadar hareketli olmak istediğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir