8 BALL POOL apk hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

8 Ball Pool apk v.4.21.3
HİLELİ VERSİON İÇİN TIKLAYIN
Son güncelleme: 15.01.2020

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, apk oyun indir, 8 BALL POOL hileli indir, 8 BALL POOL hileli apk, 8 BALL POOL hilesi, 8 BALL POOL indir, 8 BALL POOL apk indir, bilardo oyunu indir.

 8 BALL POOL apk

Bilardo, Kuzey Avrupa’da 15.yüzyılda oynanan benzer bir çim oyunu olarak başladı. Bu noktadan bilardo/bilardo masası ve kuralların günümüz tarzına dönüşmüştür.
Oyun, çimleri simüle etmek için yeşil bir bezle ahşap bir masaya taşındı (neden çimleri simüle etmeye karar verdiklerinden emin değilim) ve kenarlarda basit bir sınır. “Bilardo” terimi, tahta çubuklardan biri olan  kelimesinden veya bir top olan  kelimesinden Fransızca dilinden türetilmiştir.
Erken bilardo hakkındaki bilgilerimizin çoğu, telif hakkı ve diğer soyluların oyun hesaplarından gelir. 1800’lerin başından beri “asil Bilardo oyunu” olarak biliniyordu, ancak kuruluşundan bu yana hayatın her kesiminden insanların bu oyunu oynadığına dair kanıtlar var. 1600 yılında bilardo oyunu, Shakespeare’in “An adlı oyununda bahsettiği halka yeterince aşinaydı.Yetmiş beş yıl sonra, bilardo kurallarının ilk kitabı İngiltere’ye” halka açık bir bilardo masasına sahip olmayan birkaç ton not olduğunu ” belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir