Zombie Hunter D-Day hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Zombie Hunter D-Day hileli apk indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

HILE ETIKETLERIMIZ

Zombie Hunter hileli indir

Zombiler uyurgezerler, otomatlar, robotlardır. Zombiler, öldüklerinin farkında olmadan dünya yüzeyinde yürüyen insanlardır. Yaşayanlar gibi, zombiler de aynı temel ihtiyaçlara sahip olma eğilimindedir: yiyecek, giyecek ve barınak. Bununla birlikte, zombiler, Yaşam tarafından tanık olduklarında bazen uyuşturucuya bağlı bir trans gibi görünen bir felç durumunda işlev görürler – bir trans, yaşam kalitesini artırabilecek ve durumlarını iyileştirebilecek kararlar veremezler.
Zombileri size tanıtmak için, diyet uygulamalarını ve alışkanlıklarını tanımlayarak bunu yapacağım. Bu, zombilerin kim olduğuna dair bir fikir vermelidir.
Zombiler her sabah uyanırlar, genellikle yorgun hissederler, güne başlamak için ilaca çok ihtiyaç duyarlar. Seçtikleri ilaç genellikle bir kahve fincanı, plastik bir şişe veya pipetli büyük bir strafor kabı ile uygulanır. Kabın içinde sadece sabahları değil, gün boyunca akılsızca içtikleri kahverengi veya karamel renkli bir sıvı ilaç bulunur. Bu, ölen devlet gibi translarını hızlandırmak için gönüllü olarak ve isteyerek tükettikleri birçok maddenin ilkidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir