Zombie Catchers hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Değerli yeğenlerim, zombi oyunu seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

ZOMBIE CATCHERS  ETIKETLERIMIZ

zombi oyunları, zombi play

Zombie Catchers full hile

Geçen öğleden sonra, bir arkadaşımdan bir telefon aldım. Zombilermişiz gibi birçok insanın hayattan nasıl geçtiği konusundaki tartışmamıza devam edebilmemiz için aradı. “Nate” diye sordu, ” zombi olmaktan nasıl kaçınırız?”
Sorduğu soru yeterince basit görünüyor, ama aslında çok düşündürücü. Canlı bir ceset olma tuzaklarından kaçınarak yaşayanlar arasında nasıl kalırız? Ebeveynler nasıl uyanık kalır ve sadece eski uygulamalara ve zararlı geleneklere bağlı olan akılsız yaratıklar haline gelmez? Çoğu gibi bitmeyecek çocukları nasıl yetiştiririz – her gün kendini yansıtma veya çevresel tefekkür olmadan rutin olarak yaşamak?
Herhangi bir soruyu cevaplamak için bildiğim en iyi yol, kim, ne, nerede, ne zaman, neden ve nasıl olduğu hakkında fikir vermektir. Bu yüzden, zombilerin kim olduğunu, zombilerin ne istediğini, zombileri nerede bulabileceğinizi, zombi olmaya yakın olduğunuzda, zombilerin neden var olduğunu ve zombi olmaktan nasıl kaçınacağınızı açıklamaya çalışacağım. En önemlisi, kalır arasında veya yaşama dönmek mümkün olan her şeyi yapmak gerekir neden net yapmak umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir