youtube premium ücretsiz apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

youtube premium ücretsiz apk

Programdan GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

Program ETIKETLERI

youtube premium ücretsiz apk dayi
Çevrimiçi video giderek daha belirgin ve erişilebilir hale geliyor.
YouTube, ayda 800 milyondan fazla benzersiz ziyaret gerçekleştiriyor ve her ay platformda 4 milyar saatten fazla video yayınlanıyor – ve Vimeo gibi benzer şekilde yüksek görüntüleme rakamlarına sahip diğer birçok video hizmeti de var.
İşte, daha fazla izleyici, potansiyel müşteri veya müşteriyi kapınıza çekmek amacıyla, işletmenizin veya kuruluşunuzun YouTube’u tam potansiyeline göre kullanabileceği en iyi 10 yol için bir rehber.
Bu kılavuz YouTube’a özgü olsa da, bu tekniklerin çoğu alternatif video barındırma siteleri için de geçerli olacaktır.
Kanalınız, özel bir logo ve arka plan resmi atayarak elde edilebilecek markanızı yansıtacak şekilde özelleştirilmelidir. Videolarınızı çalma listelerine kategorize edebilir, müşterinizi kendileri için özel ilgi çekici olabilecek videolara işaret edebilir ve benzer bir temada video izlemeyi kolaylaştırabilirsiniz. Öne çıkan, kanalınızın ana sayfasında görünecek ilk videodur ve bu nedenle dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Ayrıca, her videonun başına ve sonuna bir logo kimliği ekleyerek videolarınızın her birini markalamayı deneyebilirsiniz, böylece bağlam dışında görülse bile, işi kimin ürettiği açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir