yemek çılgınlığı elmas hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

                                                               

                                                       Yemek Çılgınlığı apk hile

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Yemek cilginligi hileli v.1.22

OYUN VIDEO

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Yemek Cilginligi hileli indir

Yeme olan kadınlar için kritik bir müdahale, derinden tutulan olumsuz inançlara meydan okumaya başlamaktır. Bozulmuş yeme ağırlık elbise boyutu veya şekli ile kendi değer eşit örneğin, çoğu kadın. Bir kadın bu olumsuz öz değerlendirmelerden ne kadar çabuk kurtulabilir ve onları daha anlamlı alternatiflerle değiştirebilir, o kadar çabuk iyileşme yolunda olabilir. Bu, ” hayatınız, geleceğiniz, sevdikleriniz için ne istiyorsunuz?  “Bu soruları cevaplamak zor olabilir ve bireyin mesleki rollerinde, boş zaman aktivitelerinde ve ilişkilerinde önemli değişimlere neden olabilir (, 2001). Terapistler, kadınların kendilerini tanımlamanın olumlu kaynaklarını tanımlamalarına ve geliştirmelerine yardımcı olabilir. Yeme bozukluğu, bireyin kaynaklarını sınırlamak için işlev görür, ancak terapi yoluyla kadınlar yeni roller denemek ve güven kazanabilecekleri faaliyetlerde bulunmak için zorlanabilir.
Çoğu zaman, yeme bozukluğu olan bireyler kendilerini hayatta istisna yaparlar. Başkalarının mutluluğu, sevgiyi ve sevinci hak ettiğine, ancak kendilerinin üzüntü, hayal kırıklığı ve cezayı hak ettiğine inanırlar. Terapistlerin yeme bozukluğuna verebileceği ilk zorluklardan biri, bu yanlış inançlara itiraz etmeye başlamaktır. Terapistler, müşterinin kendisini nasıl bir istisna haline getirdiğine işaret etmeye başlayabilir ve daha sonra bu yanlış inançların nereden geldiğini, geçmiş istismardan, olumsuz aile etkileşimlerinden, çocukluk alaylarından veya diğer zor deneyimlerden olup olmadığını keşfetmeye başlayabilir. Müşteriye sevgi ve kabul edilmeye layık olduğunu ve değerinin hiçbir koşulunun olmadığını öğretmek, benlik saygısını geliştirmek için gerekli olduğunu kanıtlayabilir.
En azından Başlangıçta, bu tür müdahalelerin, terapistle birlikte, yeme ile mücadele eden kadınlar tarafından reddedileceğini akılda tutmak önemlidir. Set negatif zihin meydan okuyor-bu kadınların çoğu kendilerini gerçek olduğuna inandıkları şey ile uymaz. Bununla birlikte, sebat, sabır ve sürekli kabul ile terapistler, müşterilerin değerlerini tanımalarına yardımcı olabilir ve veya yemeğin üstesinden gelmenin en kritik bileşenlerinden biri olan umut yaratmaya yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir