Toca Life World Hileli Apk- apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 
 

Toca Life World hileli dayi

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN video

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BPAlKcr0OBw]

Etiketler sırayla tanınmış tanınmış ve mantıklı Hayvanat Bahçesi yetkilileri tarafından izlenir. Birleşik Krallık’ta bu, İngiliz ve İrlanda hayvanat bahçeleri ve akvaryumlar Birliği BİAZA olacaktır. BİAZA, Avrupa hayvanat bahçeleri ve akvaryumlar Birliği olan EAZA’NIN bir üyesidir. EAZA, AZA, Amerikan Hayvanat Bahçesi ve akvaryum Derneği gibi dünyadaki diğer gerçek Hayvanat Bahçesi yetkilileriyle çok yakın çalışıyor. Her şey biraz karmaşık gelebilir, ancak türlerin gelecek nesiller için kurtarılması gerekiyorsa olması gerekir. Bu saygın ve ilgili makamların şemsiyesi dışında kalan hayvanat bahçeleri, tür yönetimi konusunda çok az ya da hiç anlayışa sahip değildir ve geleceğe çok az önem vermektedir. Bugün ceplerini astarlamakla daha çok ilgileniyorlar.

Bir numunenin tür yönetim planına katkısının önemi sürekli olarak değerlendirilmelidir. Hayvanın üreme ve genç yetiştirme yeteneğine sahip olup olmadığını bilmek önemlidir. Gençlere ihtiyaç duyulmasa veya daha sonra ihtiyaç fazlası bulunsa bile bunu bilmek önemlidir. Hayvanların üremesine izin vermenin çeşitli faydaları vardır. Her şeyden önce, hayvanların kendileri için, yavruların yetiştirilmesinin doğal zenginleşmesini deneyimleyebilirler. Tür Koordinatörü üreme potansiyelini değerlendirebilir ve eğer gençlere ihtiyaç duyulursa, o zaman her şey iyi ve iyidir. Hayvanat Bahçesi, halkın sevdiği küçük hayvanlara sahip olmaktan yararlanır. Kazan-kazan bir durum olabilir.

Böyle bir üremeye izin verildiğinde, ebeveyn yetiştiriciliği kesinlikle gereklidir, aksi takdirde egzersizin amacı yenilir ve hayvanların hiçbirine fayda yoktur. Türlerin yönetiminde, gençlere ne olacağına dair karar, hayvanların bulunduğu Hayvanat Bahçesi ile değil, türlerin Koordinatörü ile ya da şeylerin genel şemasını kavrayamayan birinin kararı ile dinlenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir