The Sims Mobile hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

 The Sims Mobile hileli APK v.1.21

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN VIDEO

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=EhF_LkQTUnw&w=320&h=266]

LINK

apk indir buton

ETIKETLER

The Sims Mobile hileli indir

Enkarne olduğunda, bir unutkanlık örtüsüyle geldin. Bu perdenin farkında değilsiniz ve bu nedenle kaynağınızdan, Tanrı / Tanrıçadan bir ayrılık hissediyorsunuz. İnsan formunda bir egonuz veya daha düşük bir zihinsel zihniniz var. Bu alt zihinsel zihin, evrensel yüksek zihnin yaptığı gibi anlama kapasitesine sahip değildir. Alt zihin, sadece içsel sevgi duygularına bağlanmak yerine her şeyi hesaplamaya ve anlamaya çalışır. Ayrılma hissini anlamaya çalışan alt zihin, yanlış bir şey yapmış olmanızın nedenleri ve terk edilmeniz, yanlış algılanan suçunuz için doğrudan bir cezadır. Ego senin ruhunu sadece gerçek aşkı fark çok amaç için deneyimi için seçim yaptı bunu hatırlamıyor.

Bu şekilde, yanlış yaptıysanız, bir şekilde yanlış yaptığınız için cezalandırılmanız gerektiğini hesaplar. Bir yaşam deneyimi dünya üzerindeki yaşamı seçmek, daha fazla bir şey yapmak için bir form veya başka bir cezalandırma kendinden sonra meşgul.

The Sims Mobile hileli

Bu kendini kötüye kullanan deneyimler, her ne pahasına olursa olsun cezalandırılan bu yanlış yanlış inançtan geçmeye devam ettikçe birikir ve birleşir. Gerçekten bilinçsizce yaptığınız şey, kendi gerçek sevginiz olmanın daha yüksek gerçeğini görebilmek için birbiri ardına bir fırsat yaratmaktır. Ne yazık ki, siz ve birçokları bu sağlıksız davranışta uzun zamandır sıkışıp kaldınız Kendini cezalandırmanın gümüş bir astarı var, çoklu acı verici deneyimlerinizin bir sonucu olarak, yanlış yapmadığınızı belirten daha büyük gerçeği, yanlış yapamayacağınızı belirten gerçeği fark edebilirsiniz, çünkü siz ve her zaman sevgi olmuştur. Bunu gerçekleştirmek için birçok deneyim yaratan aşk, kişileştirilmiş sevgidir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir