Tank Stars Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

   Tank Stars Hileli v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Tank Stars hilesi
Sayıları hokkabazlık söz konusu olduğunda (örneğin, 5 veya daha fazla top), normalden biraz daha küçük veya çok daha yumuşak olan birkaç top satın almak en iyisidir, çünkü onları tutan ellerinizin boyutunu değiştiremezsiniz! 5 top hokkabazının hepsinin kendi favori hokkabazlık topuna ve 3 topu tutmanın favori yöntemine sahip olduğunu göreceksiniz, bu yüzden sizin için uygun bir yöntem bulana kadar biraz deney yapın! Fasulye torbaları az yer kaplar ve yere düştüklerinde yuvarlanmamanın ek avantajına sahiptir!
Pratik yapmanızı tavsiye ettiğim birkaç 3 top ve 4 top hilesi var, bu da 5 topu hokkabazlık yapmayı öğrenmenize yardımcı olacak. Tabii ki, hiçbir şey sadece 5 top toplamayı ve denemeyi yenemez, ancak bu hileler hokkabazlık hızınızı, yüksekliğinizi, doğruluğunuzu artırmanıza ve zamanlamanızı geliştirmenize yardımcı olmak için yararlıdır, bu da 5 top hokkabazlığınızı geliştirmek için gerekli becerilerdir, bu yüzden lütfen bu Hileleri deneyin!
Tank Stars apk dayi 
Herhangi bir 5 top antrenmanında, muhtemelen bir numaraya odaklanmak yerine, bu hilelerden birkaçını ve belki bir 4 top hilesini ve bol miktarda 5 top antrenmanını seçmek en iyisidir. Bu sizi hayal kırıklığına uğratmaktan alıkoyabilir ve aynı zamanda 3 ve 4 top hokkabazlık rutinlerinizi genişletmenize yardımcı olacaktır!
3 top duşu: bir el diğerine yüksek atar, bu da birinciye geçer. Özünde, bir el tüm atışları yapar ve diğer el tüm yakalamaları yapar. Toplar bir yönde hareket eder (Bir tür Üçgen). Başlamak için sadece iki top kullanın. Her ikisini de en sevdiğiniz elinize alın ve onları yüksek ve hızlı bir şekilde atın (birbiri ardına). Bir top zayıf elinize iner inmez, yatay olarak baskın elinize geçirin. Üç denemeye hazır hissettiğinizde, bunun pürüzsüz görünmesi için çok fazla pratik gerektireceğini unutmayın. Topları kovalamak için zamanınız olmadığı için yüksek ve doğru bir şekilde atmayı unutmayın! Yüksek bir duş deseni yapmaya çalışın ve deseni pürüzsüz ve doğru tutun ve lütfen bunu her iki yönde de uygulayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir