taksi oyunu indir apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

                                                 taksi oyunu indir revolution 2019 v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

taxi INDIR ETIKETLERIMIZ

taxi oyunu apk hileli indir

taksi bu zamana kadar 30 farklı model üretiyordu ve 1951’de 1.700 kamyon sattıkları Arap Amerikan petrol şirketi ile büyük bir anlaşma ile ödüllendirildi ve Orta Doğu’daki petrol rezervlerinin geliştirilmesine yardımcı olmada büyük bir rol oynadı. 1955 yılına gelindiğinde, British Columbia’da kamyon üretti ve Kanada yan kuruluşu olur.
taksi kamyonlar: daha sonra 50s ve Ötesi
taksi resmen 1956 yılında taksi Taksi şirketi oldu ve böylece şasi daha kısa ve daha hafif hale, bir damla çerçeve vardı onun yeni tasarlanmış 923 model kamyon üretiyordu. Yenilikleri her zaman olduğu gibi devam etti ve 1976 kutlamaları ile taksi , uzun mesafeli kamyonculara çift kişilik yatak, dolap, buzdolabı ve hatta sıcak bir tabak şeklinde bazı lüksler sunan K100 sürücü tarzı kamyonlarıyla çıktı. Ancak, kamyoncunun güvenliğini veya aracın güvenilirliğini feda etmediler.
1979’da taksi, 140 metre uzunluğunda, 107 ton ağırlığında, 18 buçuk metre genişliğinde ve 13 buçuk metre yüksekliğinde yüksek çözünürlüklü bir spektrometre mıknatısı taşımak için seçildi. Illinois’den Kaliforniya’ya taşınması gerekiyordu ve taksi işi yapmak için özel römorklarından birini inşa etti. Yolculuk, özellikle saatte 60 mil esen rüzgarlar varken, 8,640 feet yüksekliğindeki zirvesine çıkmak zorunda kaldıklarında, medyada çok fazla yer aldı. Bir çok dramatik oldu. Yolculuk 19 gün sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir