Stumble Guys hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

    

Stumble Guys hileli apk v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI


Stumble Guys hileli apk indir
Dilek ve arzu. Yazılı bir hedef listeniz var mı? Ne olmak istediğinizi yazdığınızda, yapın ve sahip olun…büyük bir engel oluşturuyorsun. Mark Victor -ruh yazarı için tavuk çorbası-101 hedefin bir listesini yazmanızı önerir…ılımandan vahşiye. Neden olmasın? Hedeflerini yazanların onlara ulaşma olasılığı daha yüksektir. Git ve spesifik ol. Hedefleri aylık, haftalık, günlük dozlara ayırın. Bunu BİLİYORSUN. İşlerin farklı olmasını istemekten vazgeç. Farklı yap.StumGuys çoble k harika bir oyun
Zeki adamlar felç olur.  kurucusu Bill ve Ray seviyorum. guys…no alının Beyler…değildi. Otobiyografilerini okudun mu? Yeterince zekiydiler. Akıllı kişi, daha büyük olasılıkla bir engel kurmak olduğunu söyledi. Akıllı set, işlerin ters gidebileceği pek çok yolu hayal edebilir. Gelecekteki tüm olası senaryoları görüyorlar. Bir plandaki tüm kusurları görebilirler. Sonunda hiçbir şey yapmıyorlar. Hiçbir plan yeterince mükemmel değildir. Sheesh. Buna “analiz yoluyla felç” denir. “Bundan muzdarip misin? Eğer öyleyse, biraz aşağı dilsiz. Belirsizlik ışığında harekete geçin. Tutku ve coşku trump her gün akıllıdır.
Döşemeyi suçla. Ekonomi üzerine. Müşteriler hakkında. Rakipler üzerinde. Zaten ! Ne fark eder? Şunu düşünün: sorunlarınızın kaynağı sizin kontrolünüz dışındaysa, bunun hakkında konuşmayı bırakın. Yapmanız gerekenleri yapın. Bir eylem planı hazırlayın, planı uygulayın. Sonuçlarınızı değerlendirin; planı düzeltin…ve devam et.
Stumble Guys hileli apk indir
Belirten ve yeniden ifade eden ve tekrar belirten…sorun. (aka sızlanan.) Dernek toplantınızı hayal edin. En büyük sızlanan birkaç kaybeden bulacak ve acıma partisine başlayacak. Sen vah vah bana. Bu konuşmalara katılmayı reddedin. Onlardan iyi bir şey gelmiyor. Grubunuzun en başarılı üyelerini bulun. İyi sorular sorun…ve DİNLE. Tökezleyen blokların üstesinden nasıl geldiler? Bulmak. StumGuys herkese tavsiye ederim
Gümüş mermiyi avla. Her şeyi daha iyi hale getirecek hiçbir bilgi yok. Bol biliyorsun. Başarılı olmak için yeterince şey biliyorsun. Biliyor musun ne hareket. Tüm farkı yaratacak bir teknoloji öğesi yok. Tüm sorunlarınızı çözecek tek bir pazarlama parçası yoktu, kasabadan kasabaya at sırtında binerek devrimcileri topladı ve bağırdı: “İngilizler geliyor!”Hareketli olsun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir