spotify premium apk indir ücretsiz

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

spotify hile müzik zevkinizi artırın

PROGRAMDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

PROGRAM ETIKETLERI

spotify ücretsiz 

Yüzlerce bağımsız sanatçı var ve hepimiz bir şeye odaklanmalıyız: yeni hayranlar kazanmak! Evet, paradan bile daha fazlası, insanların bizi duymasına ve arkadaşlarına keşfettikleri akıllara durgunluk veren yeni grup hakkında bilgi vermesine ihtiyacımız var. Müziğimizi Spotify’a koymak bu süreçte kritik bir adımdır.
Cloud 9’da yaşamadığınız sürece, Spotify ve “freemium” hizmetini duymuşsunuzdur. Ayrıca Spotify’ın sosyal ağı nasıl fırtınaya soktuğunu da duydunuz. Arkadaşlarımdan biri bir şarkıyı her dinlediğinde, Spotify, Facebook, Twitter ve sahip olduğum diğer sosyal hesaplarımda ortaya çıkıyor; örneğin: “Hey! Nicklas sadece Spotify’a katıldı ve Weasel’i dinledi… “Fikri anladın.

spotify plus indir

Bu nedenle, akış başına kazandığınız para miktarı (oyun başına) bir kuruştan az olsa da, maruz kalma potansiyeli buna değer. Ve neyse ki sizin gibi indie sanatçılar için, müziğinizi Spotify’a almak oldukça kolay.
Şu anda, bir etikete imzalanmış olabilir. Eğer öyleyse, müziğiniz zaten Spotify’da olabilir. Değilse, temsilcinizi arayın ve müziğinizi servise yükleyip yüklemediklerini sorun. Yoksa onlar da onları istiyorsan, emir ver! (güzel bir şekilde). Ayrıca, spotify’a bir biyo, fotoğraf, iletişim bilgileri ve sizi öne çıkaran başka bir şeyle dolu basın kitinizi gönderdiklerinden emin olun. Yeterince basit, değil mi?!.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir