Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

 Shadow Fight 3 v.2.36.1.1 MOD HİLELİ APK 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=330&h=366]

                SHADOW FIGHT 3 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            TÜRKÇE  SHADOW FIGHT 3  APK NASIL KURULUR

 

 Shadow Fight 3 v1.9.30 MOD APK dosyasını indiriniz ve rar dosyasını çıkarınız. Daha sonra kurulumu yapabilirsiniz.

SHADOW FIGHT 3 V2.31 MOD APK HAKKINDA ETIKETLER

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

Genellikle ninja filmlerinde gördüğümüz bir diğer yaygın ninja silahı, daha hızlı tırmanmalarına yardımcı olan çivili pençe olan shuko’dur. Zehirli bir dart da kullanılır, çünkü bir ninja genellikle onları ağızlarında taşır, bu yüzden durum düşmanın öldürülmesini gerektirdiğinde rakiplerine barışçıl bir ölüm vermek çok kolay olurdu. Kunoichi adı verilen dişi ninja genellikle onları saçlarında taşır. Kakute zehir içine batırılmış bir halkadır. Zehirli halka, daha az kanıt bırakarak bir rakibi ölümüne boğmak için kullanılır. Yay ve ok hem ninja hem de samuray tarafından kullanılır, zehir içine batırılmış uzun veya kısa yaylar olabilir. Bujinkan Budo Taijutsu, samuray ve ninja eğitimini korumak için Japonya’da ortaya çıkan dövüş sanatıdır, ancak şimdi Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde öğretilmektedir. Bujinkan’ın Ninja eğitim yöntemleri katı ve özenli görünebilir, ancak ezici bir başarı duygusu ile ödüllendirilir. En iyi ninja tekniklerini bilmek ya da silah kullanmada en iyisi olmak yeterli değildir, önemli olan, sonunda gerçek bir NİNJA olarak adlandırılacağınız zaman ne tür bir insan olacağınızdır!
Düzgün uygulandığında, kamae ninja’nın kalbini yansıtır. Bu, fiziksel doğamızın niyetlerimize uygun olduğu ve iç ve dış yönlerimiz arasında bir bölünme olmadığı anlamına gelir. Bu entegre zihin ve beden eylemi durumu tamamen doğaldır ve çevreleriyle etkileşime girdiklerinde hayvanların hareketlerinde kolayca gözlemlenebilir. Sadece insanlar doğal vücut hareketi konusunda eğitim alma ihtiyacını geliştiriyor gibi görünüyor.
Sadece serin buldukları için sıkı bir ninja eğitiminden geçmemeniz gerektiğini unutmayın, bir ninja olmaktan daha fazlası var. Unutmayın, tarihte ninjalar savaşçılar ve hizmetçilerdi ve şimdi hala olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir