Shadow Fight 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Güncelleme 22.04.2021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=320&h=266]

                SHADOW FIGHT 2 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            TÜRKÇE  SHADOW FIGHT 2  APK KURULMU

 Shadow Fight 2 kurulumunu yapabilirsiniz.

SHADOW FIGHT 2 ETIKETLERIMIZ

Shadow Fight 2 hileli apk 

Çocukken Ninja Eğitim Filmlerini İzledin Mi?
Hala bir ninja kıyafeti giydiğini ve eğitimde bir ninja gibi davrandığını hatırlıyor musun? Ölümcül ninjutsu teknikleri yaptığını hayal ettin mi? Hiç ninja eğitimi için Japonya’ya gitmek ve ninjutsu tekniklerini öğrenmek istediniz mi?
Ninja Eğitim teknikleri, ninjalar tarafından eğitimlerinde yaygın olarak uygulanan dövüş sanatları, savaş teknikleri ve taktiklerin birleşimidir. Ninja, ninjutsu sanatı gibi çeşitli dövüş sanatlarında uzman olan kişidir. Ninjaların bilinen kesin bir kökeni yoktur, ancak kaosu durdurmak için casusluk ve suikast işleri yapmak için ya da belki de sadece yöneticileri tarafından kendilerine verilen bir işi yapmak için katı bir şekilde eğitildiklerine inanılmaktadır.
Tipik olarak, ninjalar suikastçılar olarak etiketlenir, ancak aslında onurlu savaşçılardı ve her türlü savaşta uzmanlardı. Rüzgar kadar hızlı ve sağduyulu hareket ederler, bu onların eğitimi sırasında onlara öğretilir, bu nedenle bir ninja’nın neredeyse görünmeden hareket edebileceği biliniyordu. Ninja eğitimi, en zor koşullarda kalıcı ve sebat etme sanatında uzmanlaşmıştır. Aslında, shinobi olarak bilinen ninja’nın bir çevirisi kelimenin tam anlamıyla bıçak üzerinde kalp anlamına gelir. Shinobi kavramı, düşmanın kalbinizin üzerinde bir bıçağı olsa bile devam etmek ve asla PES etmemektir!
Hizmetçiler, savaşçılar ve savaş teknikleri hakkında konuşmak, samuraydan bahsetmek haksızlık olur. Samuray, tercüme edildiğinde, gerçek anlamda hizmet etmek anlamına gelir, ya efendisine ya da efendisine hizmet eder ya da kendi ülkesine hizmet eder. Bir kişinin RAB’bin ve ulusun etkili bir sunucusu olması için, dövüş taktikleri ile eğitilmesi ve dövüş sanatlarında uzmanlık içermesi gerekir.
Daha önce de belirtildiği gibi, ninjutsu, Savaşı kazanmak için yararlı olan dövüş tekniklerini, taktiklerini, stratejilerini ve dövüş sanatlarını öğretme sanatıdır. Japonya’daki ninja dövüşünü hala koruyan son ninja eğitim okullarından biri, Dr. Masaaki Hatsumi Soke tarafından kurulan Bujinkan Budo Taijutsu. Bujinkan okulunda, bir Bujinkan Budo Taijutsu Ninja olmak için kemik kırma, rakibin kas ve eklem çıkığı, zemin dövüşü ve geleneksel ve modern ninja silahlarının doğru kullanımı hakkında öğretilir. Dövüş sanatlarında uzman olan ninjalar, rakiplerini daha kolay yenmek için kullandıkları silahlara da sahiptir.
Ninja ve samuray için en yaygın silah kılıçtır. Ancak fark, ninja’nın kılıcının bir ninja olarak bilinmesi ve samurayın katana’sından biraz daha kısa olmasıdır. Bir uzuv veya herhangi bir vücut parçasını kesmek veya bir rakibi bıçaklamak için kullanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir