scary teacher 3d hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

scary teacher 3d hileli apk v.1.331
Son güncelleme 18.01.2020

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

scary teacher 3d hileli apk indir

Şimdi, bu, dünyadaki Cennetin Altın Çağı olduğu için, herkesin gerçek benlik sevgisinin gerçeğini fark edeceği zamandır.
Başka birinin yanlış inançlarınızı ilahi biliş haline getirmesini beklemenize gerek yok, ne de artık onlardan korkmanıza gerek yok. Hala gerçeği tam olarak uyandırmaya hazır olmayanlar için, sevgiyi seçtikten sonra size en yakın yere ulaşamayacaksınız. Gerçek sevginize bağlandığınızda, geçmişte olduğu gibi bu ruhlarla karşılaşmayacaksınız; daha düşük bir titreşimde yaşamayı seçen ve başkalarına kötü davranmaya sıkışmış olan, çünkü kendilerine değer vermiyorlar.
Savunmasız olmaktan ve açık bir kalple yürümekten korkmanıza gerek yok, çünkü henüz kendilerini sevmeyi öğrenmemiş olanlar yolunuzu geçmeyecek. Sevginin enerjisi çok daha büyük bir frekanstır ve korkudan titreşen hiçbir şey size yakın herhangi bir yere ulaşamaz. Aşk korkuyla karşılaşamaz ve korkuya sıkışmış olan oyuncular, sevgi dolu deneyimlerden daha azına sahip olmaya devam edecekleri farklı gerekçelerle olacaktır, böylece asla sevgiden yoksun olmadıklarını ve başkalarından çalmadıklarını hatırlamanın aynı farkına varabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir