sand balls hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

sand balls hileli v.1123

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

SAND BALLS APK

sand balls hileli 
S
5 top hokkabazlığının nasıl yapılacağını araştırırken, herkesin hangi hilelerin ve tekniklerin en iyi olduğu konusunda kendi görüşleri var gibi görünüyor. Burada sunduğum ipuçları, 5 top hokkabazlık yapmayı öğrenmenin olası bir yoludur,ancak diğer insanların tavsiyelerini de deneyin! Sizi teşvik edebilecek ve size yardımcı olabilecek diğer hokkabazlarla tanışmak için en yakın hokkabazlık Kulübünü veya Kongresini bulun.3 top kaskad ve 4 top hokkabazlık ustalaşmanız sadece birkaç gün/hafta almış olabilir, ancak 5 top hokkabazlık sizi daha uzun sürecektir, bu yüzden hazırlıklı olun! Bu yazarın sağlam hale gelmesi birkaç yıl sürdü.
5 top hokkabazlık konusunda ustalaşmanıza yardımcı olacak bazı iyi 3 ve 4 top hokkabazlık modelleri olduğu için bu makaledeki her hileyi öğrenmeyi deneyin, ancak yine de repertuarınıza eklemek için harika hileler!
Bu, 3 topun hokkabazlığından bileceğiniz gibi, ne kadar düşük atabilirseniz, sahip olduğunuz desen o kadar doğru olur, ancak her atışı yapmak için daha az zamanınız olur ve bunun tersi de geçerlidir. Bazı insanlar, ayak parmaklarınızın ucunda olduğunuzda ulaşabileceğiniz kadar yüksek bir yüksekliğe atmanızı önerir. Seçim sizin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir