red ball 4 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

RED BALL HILELI APK ETİKETLERİ

red ball 4 hileli indir
 
 Apk oyunlar, kırmızı top hileli, hileli indir kırmızı top, apk red ball hile
Bebeği hokkabazlık: en sevdiğiniz elinizde 2 kırmızı top ve zayıf elinizde bir kırmızı top ile başlayın. Duş deseninde favori elinizden 2 kırmızı top atın, ardından diğer elinizden kırmızı topu doğrudan favori elinize atın. Şimdi duş desenindeki 2 kırmızı topu en sevdiğiniz elinize geri atın ve tek kırmızı topu daha zayıf elinize doğru atın. Bu hile bebeği tutmak olarak adlandırılır, çünkü gerçek bir bebeği nasıl hokkabazlık edersiniz (bebek, kolu bir beşik olarak kullanarak, bir elden diğerine düz bir şekilde geçirilecek tek kırmızı toptur!) LÜTFEN GERÇEK BİR BEBEĞİ HOKKABAZLIK ETMEYİN!
4 kırmızı top Hileler
Bu hilelerin bazılarını veya tümünü öğrenin, ardından 5 kırmızı top hokkabazlık yapmayı deneyin. Bu Hileleri öğrenmek daha kolay hale getirmeye yardımcı olacaktır!
Kırmızı top 4 hile indir
Yarım duş: 3 kırmızı top duş yapabiliyorsanız (yukarıya bakın), 4 kırmızı top hokkabazlık ile rahat olduğunuzda bu hile yeterince basit olmalıdır. Bu deseni eşzamanlı olarak hokkabazlık yaparak başlayabilirsiniz (her elden aynı anda bir kırmızı top atmak). kırmızı topların hangi yöne gitmesini istediğinizi seçin ve aynı zamanda bir elinize yüksek bir kırmızı top atın ve diğer elinize düşük bir kırmızı top atın. Her iki kırmızı top da zirveye ulaştığında (ki bu kabaca aynı zamanda olmalıdır – biraz çalışmaya ihtiyaç duyar), sonraki iki kırmızı topu tam olarak aynı şekilde atın (yüksek bir kırmızı top atan el, başka bir yüksek kırmızı top atar, vb.). Devam edin ve bu numarayı her iki yönde de uygulayın!
Yılan: her elinde iki kırmızı top ile başlayın. En sevdiğiniz elinizden bir kırmızı top, daha sonra zayıf elinizden iki kırmızı top hızlı bir şekilde atın. Sonra da iki elinizi ard arda atın. (yani, hala elinizde olanı atın, ilk solu yakalayın, atın, ikinci solu yakalayın ve tutun) sonra iki sol, iki sağ, iki sol, vb. İlk başta kafa karıştırıcı, ama desen gerçekten iyi görünüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir