Real Bike Racing hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Real Bike Racing hileli apk v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton
Hile +sd data

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Real Bike Racing APK indir, Real Bike Racing hileli indir, Real Bike Racing hilesi, Real Bike Racing hack indir, Real Bike Racing mobil hile

 Real Bike Racing hileli apk 

motor, yeniliklerini bir kez daha sergiledi ve geleneksel bir eğim şeklindeki cepheyi bir aksilik ön aksı ile birleştiren T600A kamyonu ile ortaya çıktı ve sürücünün konforundan ödün vermeden daha manevra kabiliyeti sağladı. Ayrıca, yakıt maliyetinin yaklaşık dörtte birini koruyan aerodinamik özelliklere sahipti. Eğim kaputu nedeniyle kamyonlar “karınca yiyen”takma adını kazandı. 80’li yıllarda motor, daha manevra kabiliyeti sağlamak için bir aksilik ön aksı olan T800 kamyonunu da üretti, ancak aynı zamanda çok ağır yükler taşıyabildi ve otoyolda veya otoyolda çalışacak kadar çok yönlüydü. Bu on yıl aynı zamanda c500b inşaat serisi kamyonların yanı sıra daha fazla yakıt tasarrufu sağlayan t400a traktörünü de getirdi. On yılın sonunda motor, uzun bir burnu ve uzun bir kaputu olan ve son derece popüler olan w900l kamyonuyla çıktı.

Real Bike Racing indir

Motor Trucks, 90’lı yıllarda yenilikçi ruhunu korudu ve önde iki direksiyon aksına sahip yeni bir t884 kamyonu üretti ve dönüşleri kolaylaştıran mükemmel bir mikser kamyonu oldu. Ayrıca, dört tekerlekten çekiş vardı.
motor, gelecekteki kamyonlara katkıda bulunmasına yardımcı olmak için 1992 yılında motor sürücü kartını tanıttı. Ticaret fuarlarına gittiler, anketler yaptılar ve ABD’nin her yerine gittiler. 90’lar ayrıca K300 ve şirketin B serisi kamyonlarının icadını da getirdi. motor ayrıca “yol paylaşımı” adlı özel bir programı finanse ederek yol güvenliğini artırmaya yardımcı oldu.”Bu zamana kadar motor, Washington ve Ohio’da üretim tesisleri ekledi ve yeni ve yenilikçi bir kamyon daha ekliyordu:  Sürücüler ve kargoları için daha fazla alan sunmanın yanı sıra, büyük bir uyuyan kanepe, yüzde 30 daha fazla depolama alanı, iki dolap, raf, bir masa ve hatta bir TV kurmak için ekstra ödeme yapma seçeneği olan  adlı OEM uyuyan kamyon sundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir