pubg new state apk indir android

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

pubg new state apk close beta

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN goruntuleri

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=lgk5XI21xjY]

OYUN etiketleri

pubg new state indir
PUBG Mobile, dünyanın önde gelen mobil oyunlarından biri olmaya devam ediyor. 2018’deki lansmanından bu yana 3.5 milyar dolardan fazla oyuncu harcaması kazanmayı başardı ve bu yılın başlarında sadece 72 gün içinde 500 milyon dolardan fazla para kazandı. Sensor Tower tarafından yayınlanan bir rapora göre, PUBG Mobile aynı zamanda Garena Free Fire, Knives Out, Fortnite ve Call of Duty: Mobile gibi en çok hasılat yapan savaş royale oyunudur.
Hindistan özellikle oyun yüklemeleri açısından en büyük ülke olmuştur. Ancak, son yasağın yürürlüğe girmesiyle birlikte, sayıların büyük ölçüde değişmesi bekleniyor. Oyunun PC ve konsol versiyonunu yayınlamaktan sorumlu Güney Koreli şirket PUBG Corp, Hindistan’daki PUBG Mobile için Tencent ile bağlarını kesti. PUBG Corp’un, oyunun dağıtım haklarını idare edebilecek yeni bir marka ile bir anlaşmayı sonuçlandırmak için çalıştığı söyleniyor. Yasağın ne zaman ve ne zaman kaldırılacağını bilmiyoruz.
Eğer hala oyun oynuyor iseniz ve becerilerini geliştirmek, sadece bir kılavuz var. İşte bu tavuk yemeğini kazanmanıza yardımcı olabilecek bazı değerli ipuçları.
pubg new state Beta
Yağma söz konusu olduğunda çok verimli olmanız gerekir. Hızlı kararlar verin ve öğeleri toplamak için fazla zaman harcamayın. Gördüğünüz gibi öğeleri kaparken hareket etmeye devam etmek ve daha sonra oyunda ihtiyacınız olmayanları atmak en iyisidir. Bölgenizde düşman varsa, hızlı bir silah ve bazı koruma kapmak.
Mühimmat yönetmek zor olabilir. Eğer memnun silah iyi bir set bulana kadar, oyunun ilk birkaç dakika içinde cephane her türlü Pickup. Diğer öğeler için yer açmak için çantanızdan gereksiz cephane bırakmalısınız. Ayrıca, takım arkadaşınızın yararlı bulması durumunda düşürdüğünüz cephaneyi işaretlemenizi öneririz. Taşıdığınız cephane miktarını sürekli olarak izleyin ve oyunda ilerledikçe düşman kasalarını yağmalamaya devam edin. Ayrıca, savaşlar arasındaki gecikmeleri önlemek için silahınızı yeniden yüklemeye devam ettiğinizden emin olun.
pubg new state apk indir

Ganimetinizi takım arkadaşlarınızla paylaşmak iyi bir alışkanlıktır. Eşyalarınızı biriktirmenin bir anlamı yok, eğer işe yaramıyorsanız, gerçekten ihtiyaç duyabilecek birine iletin. Yerdeki eşyaları işaretleyin ve özellikle ekstra cephane, kapsam veya iyileşme bulursanız takım arkadaşlarını onlar hakkında bilgilendirin.
En iyi grafik ayarlarını kullanın
PUBG Mobile kaynak yoğun bir oyundur. Çoğu amiral gemisi telefon ve tablet size en üst düzeyde grafik sunmalıdır. Tavsiyemiz, ayarlarınızı cihazınız için mevcut Maksimum kare hızıyla birlikte pürüzsüz hale getirmektir. Şu anda, 90fps, oyunu oldukça akıcı hale getiren en yüksek ayardır. Tabii ki, 90hz yenileme hızı ekranı veya üstü ile birlikte gelen bir telefona veya tablete ihtiyacınız olacaktır. Daha hızlı bir kare hızı da oyunun komutlarınıza daha hızlı yanıt vereceği anlamına gelir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir