monopoly hile apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

monopoly hile apk v.1:2

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

monopoly hileli apk indir
Parker Brothers, 1935’te Monopoly masa oyununu yayınladığında, gerçek bir sansasyon haline geldi. Hiç kimse satın alma, kiralama, bankacılık, gayrimenkul ve iş dünyası hakkında bir oyunun dünya çapında bir başarı olacağını tahmin edemezdi. Aslında, 1935’ten beri, Monopoly dünya çapında 750 milyon insan tarafından oynandı. Guinness Rekorlar Kitabı, oyunu oynayan Kişi sayısı için Tekel’i bile gösterdi. Games Dergisi ayrıca Monopoly’yi Hall of Fame’e dahil etti.
monopoly hile 
Ancak, Tekelin kökeni 1935’ten çok önceydi. Kökleri 1904’te bile izlenebilir. Elizabeth J. Magie Phillips adında bir Quaker kadını, insanlara Henry George’un tek vergi teorisi hakkında öğretmek için daha iyi bir araç olacağını umarak bir eğitim masası oyunu yarattı. Oyun daha sonra ev sahibinin oyunu olarak adlandırıldı ve birkaç yıl sonra yayınlandı.
Bundan sonra, üzerinde desenli birçok oyun piyasaya çıktı. Elizabeth Phillips, aslında, 1924’te oyununun daha yeni bir versiyonunu da patentledi. On yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, Parker Kardeşler Monopoly ile çıktı. O zamandan beri, Amerika genelinde birkaç kişi tasarım ve gelişimine katkıda bulunuyor. Bu, bugün Tekelin ne olduğunu yaptı. Ancak görünüm ve stildeki değişikliklere rağmen, oyunun temel ve ilkel kuralları pek değişmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir