MAD ZOMBIES hileli

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

MAD ZOMBIES hileli v.1.033

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); .

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZUN ETIKETLERI

Zombi oyunu indir, zombi oyna, mad zombi hileli apk indir, zombi oyunları, zombi hileli apk 
MAD ZOMBIES hileli indir
Zombiler günün ikinci yemeği, ilk önce aşağılayıcı bir hayat gibidir. Bu yemek düzenli olarak iki dilim katkı maddesi, koruyucu ve işlenmiş ilaca bağlı et, işlenmiş peynir, yapay çeşniler ve bazen aralarında bir miktar sebze bulunan ağartılmış zenginleştirilmiş beyaz ekmekten oluşur.
Sandviçi tamamlayan yaşayan ölüler, derin yağda kızartılmış patatesleri tüketir. Zombiler, bu ikinci Yemeği, Bir kahve fincanı, plastik bir şişe veya bir saman ile büyük bir strafor fincanından tekrar uygulanan ek bir kahve veya karamel renkli sıvı ilaç dozundan başka bir şeyle doldurmazlar.
Aramanız gereken daha az berrak zombilerden oluşan bir koleksiyon da var. Bu daha tutarsız zombiler, sıcaklıktan bağımsız olarak binanın içindeki veya dışındaki alanlara her gün göç ederler, böylece dudaklarının arasına kansere neden olan birçok kimyasal madde de dahil olmak üzere binlerce kimyasal içeren başka bir kahverengi ilaçla doldurulmuş küçük bir kağıt silindir yerleştirebilirler. Buna inanabiliyorsanız, bu kağıt tüpün içindeki yaşamı azaltan ilaç – kahve veya karamel renkli sıvının aksine – bir ucunda ateşlenirken, zombi ilacı diğer ucundan teneffüs eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir