Lol hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Lol hileli indir
KIRIK LİNKLERİ BİLDİN,

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
LOL HİLESİ İNDİR TAGLAR
League of Legends, son zamanlarda çevrimiçi oyun sahnesine patlayan popüler bir çok oyunculu çevrimiçi savaş Arenası (MOBA) oyunudur. Oyun Riot Games tarafından yayınlandı ve ilk olarak 2009 yılında Mac ve PC için piyasaya sürüldü, Mac istemcisi daha sonra kapatıldı.
Oyun, diğer MOBA oyunlarında bulunan standart 5V5 oyun modunu sunuyor ve bu da iki takımı bir haritada (Summoner’s Rift olarak adlandırılıyor) birbirine karşı koyuyor ve asıl amaç düşman üssünü () yok etmektir.

League of Legends, MOBA türüne 3v3 seçeneği ekledi ve oyun modunu tanıttı. , oyuncuların düşmanlarının sağlığını azaltmak için beş objektif noktayı yakalamaları ve tutmaları gerekir. Bu oyun modu daha hızlı tempolu bir oyun modu oluşturmayı amaçlamaktadır. Etki noktaları, oyun oynamak için oyunculara verilen League of Legends ana para birimidir. Kazanılan miktar, oyun sonucu, summoner seviyesi ve oyundaki bot sayısı gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir.Etki noktaları (IP olarak da bilinir) Şampiyonlar ve rünler gibi oyun içi öğeleri satın almak için kullanılır.

Riot Points, PayPal, kredi/banka kartı veya ön ödemeli Riot Point oyun Kartları aracılığıyla kullanılabilen diğer para birimidir.
Riot Points, rune sayfalarının, şampiyonların ve çeşitli güçlendirmelerin (deneyim ve etki noktaları) kilidini açabilir. Ancak, Riot puanları rünlere harcanamaz. Riot puanları çeşitli etkinliklerl ücretsiz olarak kazanılabilir (örneğin, arkadaşlarınızı League of Legends’a yönlendirmek gibi).
Runes, League of Legends’a bir özelleştirme seviyesi ekler. Oyuncular sağlık, hasar, mana , hareket hızı ve diğer birçok İstatistik gibi çeşitli istatistikleri artırabilir. Bu, oyuncuların aynı şampiyonu oynamasına izin verir, ancak bunları rune ve ustalık seçeneklerine göre farklı bir şekilde oynatır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir