Lili Apk- Instagram Gizli Profil Görme

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   Lili premium Apk apk v.3.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

 Instagram Gizli Profil nasıl görülür?
Sadece bu değil, platform çift haneli yıllık büyümenin tadını çıkardı ve yavaşlama belirtisi göstermiyor. Açıkçası, İnstagram’ı ve genel pazarlama planınızın bir parçası olarak vaat ettiği gücü kucaklamanın zamanı geldi.
Facebook instagram, mobil görsel paylaşıma vurgu yaparak, Facebook’un basitleştirilmiş bir versiyonu gibidir. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, İnstagramdaki diğer kullanıcılarla da onları takip ederek, takip ederek, yorum yaparak, beğenerek, etiketleyerek ve özel mesajlaşarak etkileşime girersiniz. Gördüğünüz fotoğrafları İnstagramda da kaydedebilirsiniz.
Çok görsel olarak yönlendirildiği için İnstagram, fotoğrafları ve videoları geliştirmek için uygulayabileceğiniz birden fazla filtreye sahiptir. Ek fotoğraf düzenleme seçenekleri, görüntüyü düzeltmenize, parlaklığı ve sıcaklığı ayarlamanıza ve kaplama rengini ayarlamanıza olanak tanır. Videolar için sesi devre dışı bırakabilir, bir kapak çerçevesi seçebilir ve iOS uygulamasını kullanıyorsanız videoları kırpabilirsiniz.
 Instagram Gizli Profil nasıl görülür?
Ancak İnstagram bazı benzersiz zorluklar sunuyor ve bunlar zaman ayırmaya değer olup olmadığını merak ediyor olabilir. Ana olanlar şunlardır:
1)İlk olarak, tamamen akıllı telefon tahrikli. Diğer platformlardan farklı olarak, bilgisayarınızdan İnstagram’a mesaj gönderemezsiniz. Aslında, 3. parti uygulamalardan bile yayınlayamazsınız. Tamamen cep telefonu kullanıcılarını çekmek için tasarlanmıştır. Bu nedenle, mobil kullanımın yüksek olduğu pazarlarda (ve bununla yüzleşelim, neredeyse her yerde), İnstagram hiç de zor değil.
2) aynı zamanda görüntü ve video merkezlidir. Facebook ve İnstagram, metin güncellemelerinin hala norm olduğu Twitter ve hatta Google+ ‘ dan farklı olarak fotoğraf talep ediyor. İnstagram instagramda metin (“başlıklar” olarak adlandırılır) ikincildir-diğer bazı platformlardan farklı olarak, instagram karakter sınırlarıyla oldukça cömerttir. Diğer platformlarda bile, görüntülerin genellikle yalnızca metin Güncellemelerinden daha iyi performans gösterdiğini unutmayın. Bu nedenle, pazarlamanızdaki görüntülere odaklanmak muhtemelen iyi bir şeydir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir