kazandırıyor şifreleri ücretsiz apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

    

LÜTFEN BÜTÜN ŞİFRELERİ KULLANMAYIN; BAŞKALARINI DA DÜŞÜNÜN

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERIKazandıRio hileli kod indir
Çizilecek üçüncü toptaki sayıyı doğru bir şekilde eşleştirme şansınız, şimdi tamburda kalan toplam top sayısından 1/54’tür. Üçüncü top tamburdan çıkarıldığında ve diğer iki kazanan sayı ile oturduğunda, dördüncü topu doğru bir şekilde eşleştirme şansınız 1/53’e düşer.
Gördüğünüz gibi, bir top tamburdan her serbest bırakıldığında, oranlar bir azalır. 1/56 şansla başladınız, daha sonra her yeni kazanan sayı ile 1/55, 1/54, 1/53’e düşürüldü ve beşinci top ile bu beşinci kazanan sayıyı doğru bir şekilde eşleştirmek için 1/52 şansınız var. Bu, Florida KazandıRiosu da dahil olmak üzere KazandıRioyu kazanma şansınızı nasıl hesaplayacağınızın formülünün ilk kısmıdır.
Şimdi beş kazanan sayıyı temsil eden bu beş oranı alın . Kesirin üstündeki “1”, çizilen sayıyı doğru bir şekilde eşleştirmek için tek şansınızı temsil eder.
Şimdi hesap makinenizi alın ve tüm üst sayıları bir (1) ile çarpın. Sonra tüm alt sayıları çarpın . Doğru girilen ve çarpılan toplam 458.377.920 olduğunu keşfedersiniz. Yeni fraksiyon  olur. Bu kazanmak için bir şansa 458 milyon. Eğer sipariş sadece çizilmiş gibi numaraları almak için gerekli olursa, o zaman bu Seçim 5/56 topu çekilişi oyunu kazanmak için bir şansı olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir