Kamyon Simülatör hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Kamyon Simülatör hileli apk v.12.3

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Kamyon Simülatör hile
kamyon İlk Altı Silindirli Kamyon Üretiyor
1929’da kamyon Trucks, 3 Serisi kamyon olarak adlandırılan ilk altı silindirli kamyonla çıktı. Bununla birlikte, tasarımda 2 serisi kamyonlara oldukça yakındı, bu yüzden sadece motor farklıydı. Ağır işler için pratik olmayan ahşap tekerlekleri vardı ve iki tekerlekli frenleri günümüzde bu orta yük araçlarının ağırlığı için frenler kadar güvenli sayılmıyordu. Şirket bu kamyonların yaklaşık 3.000’ini üretti ve sattı.
kamyon İlk Üç Dingilli Kamyon Üretiyor
1930’larda kamyon, LV64 LF olarak adlandırılan üç akslı ilk kamyonuyla çıktı. Daha sonra, 30’lu yıllardaki yolların oldukça korkunç olması nedeniyle her aksta daha küçük yüklere izin veren kurallara uymak için yapıldı.
1930’larda kamyon kamyonları
1930’lar, kamyon’nun daha modern tarzda kamyonlar üretmede çok daha iyi olmaya başladığı ve kamyonlarının dizel yakıt kullandığı ve ahşaptan çelik tekerleklere ve hidrolik tarzda daha güvenli frenlere dönüştüğü zamandı.
Bu hareketin daha yenilikçi olması ile kamyon, İskandinav ülkelerinde kamyon satışı ve üretimi için daha baskın bir güç haline geldi ve 30’ların sonunda ağır ve orta ağırlıktaki kamyon dünyasında daha fazla tanındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir