hotspot shield hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Hotspot Shield Elite full sürüm ,hem mobil hem destop sürüm vardır.

PROGRAM GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Eğer mobil kullanmak isterseniz mobil seçiniz. Daha hızlı çalışacaktır.

Evde internete bağlanırken sorun yaşıyorsanız, yardım çağırmadan önce bu adımları deneyin.

1. IP adresiniz var mı? İpconfig /all deneyin. IP adresiniz yoksa bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bu işe yaramazsa, kablo/DSL modeminizi ve yönlendiricilerinizi açın ve ağ aygıtları açıldıktan ve kararlı hale geldikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Emin olun tüm kabloların sıkıca bağlandığından.

2. Bilgisayarınız yeniden başlatıldıktan sonra ağ bağdaştırıcınızın etkin olduğunu ve paketlerin aktığını kontrol edin. Ipconfig /all denetimini tekrar gerçekleştirin.

3. Birkaç İnternet sitesine ping atarak bağlantınızı kontrol edin. Bu işe yaramazsa, geri döngü adresi 127.0.0.1 ping. Bu başarısız olursa, bağdaştırıcınız çalışmıyor veya düzgün yapılandırılmamış olabilir.

IP adresinizi kontrol etmek için. Komut isteminden ipconfig /all girin (resimde gösterildiği gibi) bir IP adresi ve birkaç DNS sunucusu adresi görmelisiniz. Etki alanı adı sistemi (DNS), Internet etki alanı adlarının bulunduğu ve IP adreslerine çevrildiği yoldur ve internette gezinmek için gereklidir.

Ping 127.0.0.1-geri döngü testi (resimde gösterildiği gibi). Geri döngü testi, IP yığınının yanıt verip vermediğini kontrol etmek için kullanılır. Zaman aşımına uğrarsa veya bir hata alırsanız, aşağıdaki koşullardan biri veya daha fazlası doğruysa sorun oluşabilir:

Ağ bağdaştırıcınızı denetleyin, Başlat menüsünü, ayarları, Denetim Masası’nı tıklatın ve Ağ Bağlantıları’nı seçin. Hangisini kullanıyorsanız kullanın, Yerel alan bağlantısını veya kablosuz bağdaştırıcıyı çift tıklayın. Bağlı elbette. Birden çok ağ kartınız varsa, kullanmadığınız kartı devre dışı bırakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir