Hopeless Land hileli apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Hopeless Land hileli v1.244

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Hopeless Land hileli apk indir, Hopeless Land hileli apk, Hopeless Land hileli indir, Hopeless Land hileli apk, Hopeless Land hilesini indir, APK Oyunlar, apk oyun indir.

Hopeless Land hileli apk dayi indir

Artık analog çubukların bazı etkili analog uzunluğu çift olarak kullanılmış. Bu, başparmağınızın analogdan denetleyicideki herhangi bir düğmeye geçmesi için gereken mesafeyi artırır, böylece yakın dövüş için B kullanırsanız, yakın dövüşleriniz ilk başta daha yavaş olabilir. Geliştirilmiş hassasiyet kontrolü, farka alışana kadar doğruluğunuzu da azaltabilir. Ancak yaklaşık yarım saat sonra, uzun menzilli silahlar kullanarak doğruluğumda gözle görülür bir iyileşme görmeye başladım. Keskin nişancı sırasında headshots elde etmeyi zor bulmadan önce, Freeks ile headshots çok daha sık alırdım ve hatta kendimi bile huşu uyandıran bazı şaşırtıcı snipes çekerdim. Keskin nişancı tüfeği ve savaş tüfeği ile genel doğruluğumun yaklaşık yüzde elli ila yüzde yirmi oranında arttığını söyleyebilirim. Yine de, muhtemelen saldırı tüfeği gibi sprey silahlarını kullanmanın herhangi bir yararı görmeyeceksiniz.

Sonra, Call Of Duty 4’te test ettim. Şimdi daha uzun analoglara alışmış olmak, oyunumda hemen iyileştirmeler görebiliyordum. Harita üzerinde m14 ve M16’yı pin-point doğruluğu ile kullanmak ve daha önce sık sık aşacağım hızlı hareket etmeyi öldürmek. Freeks, Cod4’te Halo’da olduğundan daha fazla yardımcı oldu. Bunun nedeni, Call Of Duty 4’ün daha orta menzilli bir savaşa sahip olması gibi görünüyor, çünkü çoğu silah iyi bir etkili mesafeye sahipken, Halo’da çoğunlukla bir savaş tüfeği.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir