Hello Neighbor Hileli indir apk dayi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Hello Neighbor Hileli Apk v.1.022

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Hello Neighbor Hileli, Hello Neighbor Hilesi, Hello Neighbor apk indir, Hello Neighbor Hileli, komsu oyunu idnir, 

Hello Neighbor Hileli indir
Bir şey eksik ve o zaman kendini dışarıda kendini yerine getirmeye çalışır meşgul hatalı olduğunu düşündüğünüz zaman, sana zaman vermek istemiyor gibi birçok etrafım yaşayacaksınız. Fikrinizi değersizmiş gibi reddediyorlar ve vermek istediğiniz ya da onlara verdiğiniz sevgiyi iade etmiyorlar.
Diğer yarısı olmadan yerine getirilmediğine inanan herkes daha düşük bir titreşime sahiptir ve sevgiden daha az, sevmekten daha az, sevmekten daha az ve sevilmekten daha az olma konusundaki yanlış inançlarını iyileştirene kadar gerçek aşkı gerçekleştiremez.
Karşıt enerjiler, bir veya her ikisi de aynı frekans hızında titreşmek üzere değişmedikçe, uzun bir süre boyunca buluşamaz ve birlikte kalamazlar. Daha yüksek titreşimli bir kişi, iyileşme amacıyla hayatlarına katılmadıkça, daha düşük titreşimli bir kişiyle asla karşılaşmayacaktır. Bu nedenle, ilişki sadece daha düşük titreşimli bir kişi sevgiye frekansını yükseltmedikçe ve/veya daha yüksek titreşimli bir kişi korkuya frekansını düşürmedikçe geçicidir.
Bu hayat arkadaşı ya da ikiz alev ve/veya akranları ile yan yana tamamen kendiniz oluncaya kadar fark etmeyecek ve yan yana yürümeyeceksiniz. Yolunuza çıkan her şey her zaman benliğin bir yansımasıdır. Elçiler geri verilen herhangi bir anda kim sana yaymak için vardır. Gerçek benlik sevgisini uyandırırken, şu anda kim olduğunuzu, yakın geçmişte kim olduğunuzu ve yakın gelecekte kim olduğunuzu temsil edenlerle her zaman çevrili olacaksınız.
Hello Neighbor Hileli indir
Etrafınızdakilerin daha büyük iyiliğiniz ve acil yararınız için size geri yansıttığı aynayı anlamak, kendinizi yargı olarak bilinen alt zihinsel zihnin başka bir yönünden ayırmanızı sağlar. Birisi sizi rahatsız ediyorsa, ona bakın ve kendinizin içinde ne olduğunu görün, bu çok can sıkıcıdır, çünkü bireyin davranışının ya şu anda kendiniz yaptığınız bir şey, geçmişte yaptığınız bir şey ya da gelecekte yapmaktan korktuğunuz bir şey olduğunu görmek istemezsiniz.
Yargı da başka bir şekilde çalışır: kendinizi birine aşık bulduğunuzda, onlar hakkında sevdiğiniz şeyin sizin içinizde olduğu gibi olduğunu anlamanız önemlidir. Doğrudan kendinize baktığınızda bunu açıkça görmüyorsunuz. Kendi gerçek sevginiz olduğunuzu anlayarak kendinizin yargısını serbest bıraktığınızda, başkalarının zayıflatıcı yargısından da kolayca vazgeçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir