Helix Jump hileli apk mod

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Helix Jump hileli apk mod v.1.2.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

helix jump hileli apk, helix jump hilesi, helix jump hilesini indir, helix jump apk, helix jump hilesini indir, helix jump mobil, 

helix jump hile indir

Sevgiden yoksun olduğunuza yanlış inandığınızda, kendinizin dışında, bu eksiklik duygusunu yerine getirecek ve tatmin edecek başka bir kişi, yer veya şey ararsınız. Kendinize vermek istemediğiniz sevgiyi aramak için başkalarını birbiri ardına takip etmeye devam edersiniz. Bazen bir mağdurun rolünü oynayabilir, karşılığında eşit olarak verebilir ve asla alamazsınız ya da sürekli olarak tatmin olmadan aldığınız bir istismarcının karşıt rolünü üstlenebilirsiniz.
Kurbanı oynadığınızda, herkese ve/veya herkese feel mallarınız için kredi verirsiniz ve feel bads’ınız için suçu da yansıtırsınız. Bir tecavüzcü olduğunuzda, herkesi her şey için suçluyorsunuz, bu yüzden başkalarına karşı korkunç muamelenizi doğru bir şekilde lisanslıyorsunuz.
Ego doyumsuzdur, çünkü eksiklik duygusuyla büyür; eksiklik, ateşlerini körükleyen şeydir ve bu nedenle, zaten sahip olduğunuz sevgiyi yerine getirmek için sonsuz arayışınızda, benliğin egosuna güç verirsiniz.
Her zaman mümkün olduğu gibi, yaptığınız tüm seçimlerden sorumlu olduğunuzu fark ederek egoyu ve sizin ve yaşamınız üzerindeki kontrolünü sürdürmeye ve ustalaşmaya istekli olana kadar; asla gerçek aşkın mutluluğu içinde bilmeye ve yaşamaya gelmeyeceksiniz.
Gerçek aşkın sensin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir