gta 5 apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Gta 5 tasarım açısından oldukça harikadır. Dayınız olarak oyunun hileli ve hilesiz versiyonları size sunulmaktadır. Bundan onur ve gurur duyuyoruz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

GTA 5 mobil indir, gta 5 mobil apk indir, gta 5 hileli apk, gta 5 mobil indir, gta 5 ois indir, gta 5 android indir, GTA 5 Hileleri, gta 5 apk indir,

GTA 5 mobil apk indir

Ek bir güvenlik seviyesi için, çoğu kasa bir zemine veya duvara cıvatalanabilir, böylece kolayca çalınamaz veya taşınamaz. Bu, “Mini” bir silah Kasası satın almayı düşünürken özellikle önemlidir. Bir “Mini” kasa başka bir yere kolayca taşınabildiğinden ve daha sonra kırılabildiğinden, bu tür kasaları bir masaya, duvara veya bir çekmecenin içine güvenli bir şekilde cıvatalamak önemlidir, böylece çalınamaz veya kolayca taşınamazlar.
Güvenlik için başka bir seçenek de Silahlarınızı kilitli bir dolap veya odaya sabitlemektir. Bir evin içindeki Dolap kapıları ve iç oda kapıları genellikle çürük çift duvarlı içi boş bir yapıdır ve çok fazla suistimale dayanmaz. Birisi bu kapılardan birini geçmek istiyorsa, bunu çok fazla sorun olmadan yapacaktır. Bununla birlikte, bir dolap kapısını veya oda kapısını güçlü, masif ahşap veya metal bir kapı ile değiştirerek içeri girmeyi zorlaştırabilirsiniz. 
gta 5 mobil indir
Bu kapı daha sonra bir elektronik buton kombinasyonu sürgü kilidi ile donatılmışsa (bunlar 100 ila 200 $arasındadır ve Lowe’s veya Home Depot’tan satın alınabilir), o zaman kendinize yerleşik bir kasa yaptınız. Bu tekniğin avantajı, çok fazla silahınız varsa ve beton duvarlara sahip alt katta bir bodrum odanız varsa, birden fazla silah kasasına 5.000 ila 10.000 dolar harcamak yerine yedek bir odayı güvenli bir “silah odasına” dönüştürerek biraz para kazanabilirsiniz. Bu tekniğin dezavantajı, yeni bir kapı ve kapı kilidine, birkaç düzine silah tutacak bir kasaya harcayacağınız kadar para harcayacağınızdır, bu yüzden bunun finansal olarak mantıklı olması için gerçekten çok fazla silaha sahip olmanız gerekir. Başka bir husus daha var – dolap veya oda kapısını anahtarlı bir kilitle sabitlememelisiniz (anahtarlar yanlış yerleştirilebilir veya güvenli bırakılabilir) ve ağır hizmet tipi bir dış kapı veya ticari sınıf çelik kapı takmadan bu rotaya gitmeyi düşünemezsiniz. Bunu pencereli herhangi bir odaya yapmayı düşünmemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir