Granny hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

Granny korku oyunu mobil hileli apk v.3.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

OYUN VIDEO

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=py6DOkHpvn8&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

granny hileli apk, granny hile apk indir, granny hile indir, Granny hilesi, Granny mobil indir, Granny apk indir, Granny hilesini indir, Granny korku.

Granny korku oyunu hileli apk indir

Korku. Hayatımız üzerinde çok fazla güce sahip olan bu dört harfli kelime, onu insan durumunun bir parçası olarak kabul etmiş gibi görünüyor. Korku bizi gerçekten arzu ettiğimiz şeyden uzaklaştırır, bizi değersiz hissettirir, bir güçsüzlük hissi yaratır, ama en önemlisi bizi kim olmamız gerektiğinden mahrum eder.
Ama ya sana korkunun bir yanılsama olduğunu söyleseydim? Bizi güvende tutmak için bilinçaltımız tarafından uydurulmuş bir yalan. Ya sana, korkudan korkmak yerine, onu arkadaşımız olarak kabul etmenin, hepimizin içinde yaşayan bu bastırmanın en güçlü yollarından biri olabileceğini söyleseydim?
Fakat korkunun neden gerekli bir yanılsama olduğuna geçmeden önce, korkunun nasıl çalıştığını anlayalım. Bebek çalışmaları, 6 aylıkken geliştirdiğimiz yükseklik korkusu ve ayrılma korkusu dışında, yaşadığımız korkuların çoğuyla doğmadığımızı, ancak korku koşullandırma adı verilen bir süreçle öğrendiğimizi göstermiştir.
Koşullandırma, bazı insanların köpeklerden korkmasına neden olurken, Diğerleri onları aile olarak düşünür. Hayatımızda travmatik bir olay meydana geldiğinde, bu olayı saklar ve bir dahaki sefere travmaya benzeyen bir durumda olduğumuzda korku tepkisini tetikler. John Watson tarafından 20’li yıllarda yapılan ünlü bir çalışma, bir sıçanın görünümünü yüksek sesler gibi olumsuz uyaranlarla eşleştirerek bir bebeğe beyaz sıçanlardan korkmasını öğretti. Bebek çok hızlı bir şekilde sıçandan ve hatta diğer tüylü hayvanlardan korkmayı öğrendi. Bu korku tepkileri, on yıllar sonra, deneklerin hala olayları gerçek tehlikeyle ilişkilendirdiği ilgili koşullarla karşı karşıya kaldıklarında kaydedilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir