Grand Truck Simulator 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Grand Truck Simulator 2 hileli apk v.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Grand Truck Simulator 2 hile
LV serisi kamyonlar daha modern olarak kabul edildi ve kamyon’nun dünyanın dört bir yanındaki ülkelere büyük bir kamyon ihracatçısı olarak kurulmasına yardımcı oldu. Bu süre zarfında kamyon, kamyonlarında iyileştirmeler yapmaya, şasi değişiklikleri yapmaya, bazı modellerde daha uzun dingil mesafeleri ve off-road kamyonlarda aşırı yüklenme için daha büyük marjlar yapmaya devam etti.
Özellikle LV 8 ve 9, kamyon’nun kamyon üretiminde önemli bir oyuncu olarak daha güçlü bir konuma sahip olmasına yardımcı olan modeller olarak kabul edildi. Bu modellerde, kamyon motoru, ön aksın üst kısmına oturmak için ön aksın arkasındaki normal noktadan hareket ettirildi ve bu da aks yükünün daha iyi dağılmasına yardımcı oldu. Aks ağırlığı ile ilgili yol kısıtlamaları olduğundan, bu iki kamyonu çok popüler hale getirdi.
Grand Truck Simulator 2 hilesi
Ayrıca, bu kamyonlar daha aerodinamik bir tasarıma sahipti ve normal daha dikey veya yatay şekillere sahip olmak yerine yuvarlaktı. Ayrıca, sürücüler bu kamyonların o zamanlar pek çoğunun sahip olmadığı standart bir ısıtıcıya sahip oldukları için mutluydu. LV 8 ve 9 ayrıca çeşitli işleri yapmak için daha fazla değiştirilebildi ve uyarlanabildi.
1940’larda İkinci Dünya Savaşı, kamyon’nun İsveç ordusu için herkesten daha fazla kamyon üretmesine neden oldu. Ordu ile olan bu ilişki kamyon’ya uzun vadede yardımcı oldu çünkü onlara daha sonra inşaat alanı için üretilebilecek engebeli arazi kamyonları geliştirme şansı verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir