goat simulator apk hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Goat Simulator v.1.332.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

KEÇİ OYUNU İNDİR
Keçi yetiştirmek pahalı ve zaman alıcı olabilir, ancak keçi bakımının temellerini biliyorsanız, sizin ve hayvanlarınız için hayatı çok daha kolaylaştıracaktır! Keçilerinizi seviyorsanız, sağlıklı ve mutlu olmalarını isteyeceksiniz. Bu hedeflere ulaşmanın yolları var.
Keçi ırkları yüzlerce vardır. Satın almadan önce kendinize şunu sormak isteyebilirsiniz: “ne tür keçiler yetiştirmek istiyorum? “Örneğin, keçi sütü, keçi eti, Haritayı keçi ve hayvan keçi vardır. Alp ve keçileri bazı büyük süt üreticilerinin örnekleridir. et veya gösteri için yetiştirilebilir. Minyatür keçiler veya Nijeryalı cüce keçiler gösteri için veya evcil hayvan olarak yetiştirilebilir. Bayılma keçileri harika çiftlik eğlenceli hayvanlarıdır! Bu hayvanları yetiştirmek zor ve pahalı olabilir, bu yüzden dikkate alınması gereken birçok gerçek vardır.
Çevreye ve sizi çevreleyen şeylere bakın. Çevreniz keçi yetiştirmek için uygun mu? Bu hayvanlar, birçok çiftlikte bulacağınız gibi, büyük meralarda dolaşmayı ve otlatmayı severler. Asla sıkışık olmamalı veya küçük alanlarda bulunmamalıdırlar. Çevreniz onu çevreleyen uygun yapılara sahip mi? Keçilerinizin dolaşmasını, kaybolmasını veya komşularınızı rahatsız etmesini istemezsiniz. Uygun yapılar farklı çit ve kapı türlerini içerebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir