Gangstar New Orleans hileli apk dayi indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

 Gangstar New Orleans OpenWorld hileli apk indir v.2.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Gangstar New Orleans OpenWorld APk, Gangstar New Orleans OpenWorld hilesi, Gangstar New Orleans OpenWorld hile indir, APK Oyunlar.

Gangstar New Orleans hile indir


İkinci  Savaşı Yüzüncü Yıl kutlamaları 2001 yılında gerçekleşti ve o zamandan beri konuyla ilgili yeni tarihi yazıların akışını gördük. Bu yazılar, Güney Afrikalı  ile yüz yıldan fazla bir süre önce İngilizler arasındaki büyük savaşın nasıl bir hayranlık uyandırmaya devam ettiğini gösteriyor. Anglo Boer Savaşı sadece başka bir savaş değildi. Teknolojik çağın başlangıcı olan tarihimizde çok heyecan verici bir zamanda gerçekleşen bir savaştı. Bu savaşın en büyüleyici sorusu muhtemelen  (eğitimsiz, vasıfsız ve disiplinsiz) İngilizlerin 458.610 iyi eğitimli askerlerini bu kadar uzun süre nasıl tutabileceğiydi. Cevap, İngilizlerin  büyük silahlarının ateş gücünü ciddi şekilde hafife alması gerçeğinde yatabilir.

 büyük bir fark yaratan gizli silahı efsanevi uzun TOM’DU. 155mm tabancası, uzun namlu ve uzun atış menzili nedeniyle bu takma adı (İngilizler tarafından verilen) kazandı. Başkan Paul bu isimden çok memnun değildi, ama yakında herkesin dudaklarında popüler bir kelime haline geldi ve bu konuda yapabileceği hiçbir şey yoktu. , bu silahları 1886’da (Fransa) & ithal etti ve esas olarak şehrini düşman saldırılarından korumak için kale silahları olarak hizmet etti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir