FARMVİLLE 2 apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

FarmVille 2 v9.4.21 hileli apk,çiflik oyunları arasında en güzeli olarak biliniyor. Oyunumuzda amacımız en iyi ve güzel çifliği kurmak ve geliştirmek. Aldığımız ürünleri en güzel ücrete satmak.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 para hilesi, 
neden bu kadar önemli? Yani, tek istediğin ucuz meyve mi? Eh, alıcılar bugün daha sofistike ve Vegan ve organik hareket bu ülkede çok büyük. Ayrıca, Slow Foods gibi büyük kuruluşlar, üyeler için Ulusal olarak alışveriş yapmak için meşru yerlere ihtiyaç duyarlar.
Yani, şimdi muhtemelen aklınıza gelebilecek web sitelerinin en kötüsündesiniz – sahte bir çiftlik. Peki meyvelerini nereden alıyorlar? Bir sonraki bölümün çevrimiçi, ucuz meyvelere – hatta pahalı meyvelere – olan inancınızı gerçekten sarsacağını biliyorum, ancak bu sahte çiftliklerin meyve tedarik etmesinin birkaç yolu var.
1. Komşulardan arka bahçelerden – bu yüzden “organik” için Sipariş vermemeniz ve ödeme yapmamanız daha iyidir, çünkü hiçbir sakin doğrulanabilir organik yetiştiremez. Bu, sadece bir sokakta sarkan bir uzuvdan hasat etmeyi içerir – meyveyi satın almayı ve size satmayı teklif etmek. Meyvelerini iyice yıkasan iyi olur.
ÇİFLİK OYUNU İNDİR

2. Meyveni iyice yıkamaktan bahsetmişken. Meyve genellikle yasadışı olarak meyve Bahçelerinden çıkarılır. Eski politik öncesi doğru günlerde bu hırsızlık ve düpedüz hırsızlık olarak biliniyordu. Bu alımlar genellikle bir sonraki düzeltme için meyvelerini satmak isteyen “metamfetamin bağımlıları” dediğimiz şey tarafından yapılır. Bu düşük seviyeli halkaların bazıları onlar için bazı organizasyonlara sahiptir. Şifa ya da kendi kendine yardım hakkında bilgi değil, silah benzeri buz tutucular ve bağlı kilit demetleri olan kısa zincir uzunlukları (arabalara girmek için vb.)” taşırlar”. Bu kısmen sahte çiftlik meyve yeraltı Pazarı: sahte çiftlik, sahte organik, çalınan meyve – ya da Tanrı tarafından toplanan sağlıksız ortamlardan meyve-kim bilir. Sahte çiftlikleri ve bir web sitesi yapmak ve onun keşfettiği bir kez sonuca kim “broker” hakkında yanıt işte tam olarak bu. Hiçbir hükümet oversite olursa olsun, bu yüzden kendi vardır. Ya da daha doğrusu, bizim gibi gerçek çiftlikler kendi başımıza.
3. Juice Bandits-burada sahte çiftliklerin son derece iğrenç bir gruptur. Biraz daha sofistike ve daha büyüktürler. Bunlar, pazarlardaki büyük çöplüklere giren ve meyveleri temizleyen – ve halka satan – ağ ve yol kenarındaki standlarda insanlar. Genelde içeride bir adam vardır. Oldukça basit ve tonlarca meyve taşıyorlar. Meyve suyu Haydutlarına dikkat et!
Bunlar sahte çiftliklerin en istenmeyen olanlarıdır. Küçük broker gibi, çok, ve çiftlikleri çevreleyen toplamak söylüyor bile olabilirler, ama çiftlikleri, vb. basılı olması gerekir. İletişim numaralarını alın. Zamanları veya kimlik bilgileri yoksa, özellikle organik reklam veriyorlarsa, rüzgar gibi koşun. Özellikle fiyatları çoğundan daha yüksekse: birisinin onları işten çıkaracağını düşünüyorlar (bunu okuyan insanlar) ve sonra sadece başka bir web sitesi oluşturuyorlar ve isimlerini değiştiriyorlar! Sadece bir alan adı almak için yaklaşık 2-10 dolara mal oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir