Farming Simulator 2020 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Farming Simulator 2020 hileli apk v.1.45
Güncelleme tarihi: 2 subat 2021

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

FARMING SIMULATOR HILELI ETİKETLERİ

farming simulator 20 APK
Bu yolculuğu yaparken ayılar, Kartallar, deniz aslanları ve diğer birçok türün avıdır. Bozulmamış vahşi doğada somon güçlü ve dayanıklıdır ve bunların çoğu yumurtlama alanlarına işaretsizdir. Erkekler dişilerin iyiliği için savaşır, yumurtalar döllenir ve döllenir ve biyolojik zorunluluklarını tamamlayarak yetişkin somon son bir dinlenmeye yerleşir.

O zaman bile, besin zincirinin önemli bir parçasını oluştururlar. Taze ölüler, ayıları ve çöpçü kuşları beslerler. Çürüyen bedenleri diğer balıkları besler ve orman ve nehir tabanlarını gübre ile zenginleştirir.

Yumurtalar kışın kuluçkaya yatarlar. İlkbaharda yumurtadan çıktıklarında, genç somon, beslenecekleri ve büyüyecekleri okyanusa yolculuk yapacak kadar olgunlaşana kadar yumurta sarısı keselerinden yaşamaya devam eder. Onlar yumurtlamaya ve yaşam döngüsünü tamamlamak, böylece kendi topraklarına zorlu memba yolculuk yapabilmek için yeterli enerji depolamak için çok çalışıyoruz.

Bu yaşam döngüsü yüzyıllar boyunca engelsiz bir şekilde tekrarlandı. Somon, gıda mevcudiyetinde, predasyon tehlikesinde ve hastalığın doğal düzeninde normal dalgalanmalardan kurtulmuştur. Bazı balıkların av olarak veya hastalıkta ölmesi normaldir. Bu, güçlü olanın hayatta kalmasını ve yumurtlamasını sağlar.

Somon yetiştiriciliğinin gelişiyle birlikte her şey değişti.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir