Euro Truck Parking Simulator 2021 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Euro Truck Parking Simulator 2021 v.12221

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Euro Truck Parking Simulator 2021 hile
1940’ların ortalarına gelindiğinde kamyon, savaştan önce çok fazla yapmadıkları ağır hizmet tipi kamyonlarda daha deneyimli hale geldi. Çıkan L29 kamyonları dizel motorlu daha güçlü bir stildi ve 1946’da tanıtıldı. İsveç yol Komisyonu onlardan memnun kaldı çünkü bu kamyonlar sert hava koşullarında ve İsveç’teki yol yapımına yardımcı olmada iyiydi.
kamyon ayrıca ilk dizel motorunu 40’lı yıllarda VDA veya kamyon Diesel Type A olarak adlandırdı ve bu da yanma öncesi bir motor tarzıydı. Ancak, soğuk havalarda gitmek zor olduğu ortaya çıktı, bu yüzden 1946’da daha yeni bir versiyon ortaya çıktı ve kamyon’nun kamyonlarında çok popüler oldu. Daha sonraki LV serisi kamyon kamyonlarının bazılarında bu yeni dizel motor vardı.
kamyon’nun motorlarındaki bir sonraki hayati değişiklik, 50’li yıllarda, yakıt tüketimi seviyelerinde daha iyi olan doğrudan ateşlemeli bir VDC motora geçtiğinde geldi. Bugünün kamyon kamyon motorunun atası olarak kabul edilir. kamyon, daha güçlü ve daha verimli olan turboşarjlı bir motor kullanmanın öncüsü olarak kabul edildi. Ayrıca, kamyon daha sonra daha ağır ve daha uzun kamyonlar üretebildi.
Euro Truck Parking Simulator 2021 hileli indir
Kamyonlar 60’lı yıllarda ulaşım için çok popülerdi ve daha esnek bir araç haline geliyorlardı. O zamana kadar, kamyon kabinleri kauçuk süspansiyon sistemlerine, daha yüksek kabinler nedeniyle daha fazla görünürlüğe ve koltuklardaki sürücüler için daha fazla rahatlığa sahipti.
1970’ler genel olarak kamyonlar için daha fazla iyileştirme getirdi ve eğimli kabinler, turboşarjlı motorlar, daha iyi beygir gücü ve daha hızlı gidebiliyorlardı. kamyon kamyon dünyasına iki çok dramatik giriş, 1977’de yapılan F10 ve 12 kamyondu. Daha iyi ergonomiye sahiplerdi ve daha güvenliydiler ve önümüzdeki birkaç on yıl boyunca kamyonlar için zemin hazırladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir