euro truck 2 mobil apk indir Hileli ve hilesiz

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

  

Euro Truck Simulator 2 v.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=sSQ8gGgYr2g&w=320&h=266]

OYUN ETIKETLERI

euro truck simulator 2 APK DAYI 

Volvo Trucks’ın merkezi İsveç’tedir ve ağır kamyon üreticisinin en büyük ikinci markası olarak kabul edilir. Volvo Group-AB Volvo’ya aittir. 2011 yılı itibariyle Volvo, kamyonlarını 15 farklı ülkede üretiyordu ve tüm dünyada yılda 100.000’den fazla kamyon satıyordu. Volvo Grubu ayrıca kamyon şirketleri Renault, ve UD oluşmaktadır.
Volvo ilk kamyonunu 1928’de üretti, ancak bir yıl önce de otomobil üretiyordu. İlk kamyon LV serisi 1 idi. 29 beygir gücüne sahip 2.0 litrelik dört silindirli bir motorla geldi ve ilk yıl bu modelin 500’ünü sattılar. Bu dönemin çoğu kamyonunda zincirli tahrik sistemleri ve katı lastik lastikler bulunurken, Volvo yenilikçiydi ve LV kamyonu şaft tahrikli ve lastiklere sahipti.
Bu model Volvo’nun beklediğinden çok daha başarılıydı ve 20’li yıllarda yapılan diğer kamyonların aksine Volvo tüm aracı tasarlamıştı. İlk 500 hızlı bir şekilde satıldıktan sonra, seri 2 olarak kabul edilen ve pistini 1.460 mm’ye genişletmek ve önceki çift arka aksı sadece bir tanesine indirgemek gibi birkaç modifikasyona sahip olan ikinci bir 500 kamyon daha yapmak için acele etmek zorunda kaldılar .daha yavaş sürmesine rağmen daha güvenli hale getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir