codycross hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

codycross hile v.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

codycross hileli v.1.33
 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

codycross hileli apk indir
Bulmacalar her yaş için sağlıklı bir aktivitedir! Zihni uyanık ve aktif tutmaya, düşünme becerilerini, hafıza becerilerini, matematik becerilerini geliştirmeye, kelime dağarcığını genişletmeye, hecelemeye ve daha fazlasına yardımcı olurlar! Çocuklar ve yetişkinler için eğitici, eğlenceli oyunlar olabilirler.
Online bulmaca oynamak için para ödemeye gerek yok. Ücretsiz bulmacalar çevrimiçi olarak görüntülenebilir ve baskı için indirilebilir, hepsi ücretsiz! Çeşitli bulmaca kategorilerini bulabilirsiniz: çocuklar için Bulmacalar, kolay bulmacalar, pazar bulmacaları, günlük bulmacalar, matematik bulmacaları ve daha fazlası!
BULMACA KATEGORİLERİ:
Çocuklar için Bulmacalar, farklı yaşlardaki çocuklar için uygun bulmacalardan oluşabilir. Bazı bulmacalar diğerlerinden daha zor olabilir. Çocuğun yaşına bağlı olarak, bu bulmacaları çözmek için yetişkin gözetimi veya rehberliği gerekebilir. Bu kategoride yer alan çeşitli konular olabilir. Örneğin, konular renkler, Evcil Hayvanlar, küçük el sanatları, eğlenceli çocuk etkinlikleri ve daha fazlasını içerebilir. Çocuklar bulmacaları çözmeyi öğrenebilirler. Onları aile, arkadaşlar veya kendileri ile oynayabilirler. Baskı için çapraz bulmaca her zaman çalınabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir