Car Simulator 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Car Simulator 2 hileli v.121

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Car Simulator 2 hilesi indir
Başlangıçta, annesinin sahip olduğu bir binanın yöneticisi olan Edgar adında bir adam, mücadele eden kiracılardan birine ilgi duyduğunda başladı.
1930-1932 yılları arasındaki Büyük Buhran sırasında şirketin kendi mali sorunları vardı, ancak ayakta kalmaya çalıştılar ve bunu 1932’de itfaiye araçları yapmaya başladılar. Özel itfaiye araçları, tüm İtfaiye şeflerinin bir tane istemesini sağladı, çünkü kamyonlara istedikleri fikirleri girebilirken, diğer şirketler ya onlar için yapamazlardı ya da yapmazlardı, bu da yeniliği tasarruf faktörü haline getiriyordu.
Yeni kamyonları önümüzdeki iki yıl içinde oldukça iyi bir performans sergiledi ve haftada en az iki kamyon sattı. Özel yapılmış kamyonlar onların ayırt edici ürünüydü. Zaman geçtikçe, şirket daha yüksek üretim seviyeleri ile daha da karlı hale geldi. Maliyetlerden tasarruf etmek için , görev ücretlerinden tasarruf etmek için kamyonlarını Kanada’da yapmaya karar verdi. 1929’da o kadar başarılıydılar ki Seattle, Washington’da yeni bir fabrika açmaları gerekiyordu ve Harry Kent şirketin başkanı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir