cafeland hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Cafeland Restoran Oyunu v2.1.2 HİLELİ APK, 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Bana bunun “özel bir şey” olduğunu ve tavsiyelerini kabul eden iyi bir sicile sahip olduğumu söyledi, ona bakacağımı söyledim. Romanı okuduktan sonra, bunun gerçekten özel bir şey olduğunu çabucak keşfettim.
Kafe incelemeye nasıl başlayacağımı bilmiyorum, açıklamayı bırak. Hafifçe benzersiz bir edebiyat parçası koymaktır. Her şeyin mümkün olduğu (ve izin verilen) tuhaf bir alternatif gerçeklikte yer alan Kafe , gerçeküstü, yamalı, utanmazca çelişkili ve bazen eksik arsa çizgileri ile.
Roman, birçok tanınabilir edebiyat stilini içeriyor ve zaman zaman parodileştiriyor, ancak onları ham, canlı, komik, ciddi, aynı zamanda keskin bir şekilde saldırgan ve garip bir şekilde erotik olan farklı bir sese yeniden yorumlamayı başarıyor. Bu bir şey aksine daha önce okumuş ve geri dönülmez yara ile temas eden bazı bırakacak bir anlatı özellikleri size temin ederim.
Bu noktada bir uyarı sözünden daha fazlasını vermek zorundayım. Herhangi bir ahlak anlayışınız varsa, bu kitap kesinlikle sizi itecektir. Bazı bölümler sadece rahatsız etmek için yazılmış gibi görünüyor. Öte yandan, eğer benim gibiyseniz ve ahlaki bir boşluğa daldıysanız ve gibi kavramlarla eğleniyorsanız, o zaman Kafe sizi kahkahalarla kızdırır.
Nefret Manifestosu olarak adlandırdığı birkaç bin sayfayı kapsayan paralel bir evrende yer alan bir dizi hikaye yazdığını söylüyor. Edgar’ın alkolizm, uyuşturucu bağımlılığı, depresyon ve hapishanede birkaç kez geçirdiği birkaç yıl boyunca yazılmıştır. Ve gösteriyor! Şimdi, nefret Manifestosunu düzenli bir şekilde tutmak Edgar için çok basitti. Godfrey  Redburn’e göre, hikayelerinden çeşitli parçalar, Arkadaşlarla, hapishane kütüphanelerinde ve çeşitli yayınevlerine (bazen de) mektuplara bağlı olmak üzere çeşitli yerlere dağıldı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir