Bruce Lee apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

Bruce Lee apk v.112

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Bruce Lee

 hileli indir


Adam, efsane, efsane. Bruce Lee bir efsaneden uzaktı, ama dövüş sanatlarını tamamen değiştiren efsanevi bir adamdı. Temelini o kadar önemli ve kesin bir şekilde yeniden tasarladı ki, artık hiçbir erkek ya da kadın onu mükemmelleştiremez. Bugün, dövüş sanatçıları sadece bu temel üzerine inşa edebilir ve fikirlerini ince ayarlamaya yardımcı olabilir. Bruce bir motivasyon, yenilikçi ve inanılmaz bir filozoftu. En önemlisi, gerçek bir dövüş Sanatçısıydı.

Bir Savaş Sanatçısı her duruma adapte olan biri var. Bu felsefe sadece dövüş sanatları veya dövüş sanatları ile sınırlı değildir. Günlük yaşamda kullanılabilir. Çalışmayı örnek olarak kullanabiliriz.

Düşündüğünüz kadar iyi yapmadığınızı ve daha iyisini yapabileceğinizi bildiğinizi varsayalım. İşinde nasıl daha iyi olabilirsin? Buna uyum sağlıyorsun! Dinleyebildiğin kadar dinle ve Öğren. Her gün yeni bir hedefle işe gidersiniz ve her gün bu hedefe nasıl ulaşacağınızı anlarsınız.

Bir dövüş sanatçısı olarak, dövüş sanatlarında öğrendiklerimi günlük yaşamda kullanmayı öğrendim. Bruce Lee bunu kitaplarında ve filmlerinde açıkça ortaya koydu. Felsefesini görmezden gelmenin imkansız olduğu bir şekilde duydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir