Boks Kralı hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Boks Kralı hileli v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Boks Kralı hileli indir
Lee, sokak dövüşü için pratik olan ve diğer dövüş sanatları stillerinin parametreleri ve sınırlamaları dışında var olan bir dövüş sanatları stilini formüle etmeye başladı. Çalıştı ve ne kullandınız değil mi ne tuttu. Jeet Kune Do 1965 yılında doğdu. Lee, Kaliforniya’ya taşındıktan sonra iki okul daha açtı ve sanatta sadece üç eğitmeni onayladı. Onlar Taky Kimura, James Yimm Lee ve Dan Inosanto idi.
Bruce Lee üç aylıkken ilk filminde yer aldı, Golden Gate girl bir Amerikan bebek için bir stand olarak hareket. O bir çocuk oyuncu olarak filmlerde yaklaşık 20 görünüşe yaptı. 1959’da Lee, savaşmak için polisle başını belaya soktu. Annesi, yaşadıkları bölgenin onun için çok tehlikeli olduğuna karar vererek, bazı arkadaşlarıyla yaşamak için onu Amerika Birleşik Devletleri’ne geri gönderdi. Orada felsefe okumak için Washington Üniversitesi’ne kaydolmadan önce Edison, Washington’da liseden mezun oldu. Orada da dövüş sanatları öğretmeye başladı ve gelecekteki karısı Linda Emery ile böyle tanıştı. Bruce Lee, 1964’te Linda Emery ile evlendi. Birlikte iki çocuğu vardı: Brandon Lee ve Shannon.
Boks Kralı hileli apk
Bruce Lee, 1966-67 yılları arasında yayınlanan The Green Hornet adlı televizyon dizisinde aktör olarak bazı Amerikan manşetlerine girdi. Film dostu dövüş tarzını sergilediği Hornet’in Yardımcısı Kato olarak görev yaptı. Daha fazla ortaya çıksa bile, oyunculuk klişeleri büyük engellerdi ve 1971’de Hong Kong’a geri dönmesini istedi. Hong Kong’da Fists of Fury, the Chinese Connection ve way of the Dragon gibi filmlerde büyük bir film yıldızı oldu.
20 Temmuz 1973’te Bruce Lee, 32 yaşında Hong Kong’da öldü. Ölümünün resmi nedeni, sırt yaralanması için aldığı reçeteli bir ağrı kesiciye verilen reaksiyonun neden olduğu bir beyin ödemiydi. Lee erken ölebilir fikri saplantı olmuştu tartışmalara ölümüne ilişkin kabarmış, eğer öldürülmüş olsaydı çok merak bırakarak. Lee’nin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ölümünden bir ay sonra, enter the Dragon ABD’de ortaya çıktı ve sonunda 200 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Bruce kısa sürede çok şey yaptı. Çalışmaları ve inançları dövüş sanatları dünyasında evrensel bir değişime yol açtı. Bugün, dünyayı fırtınaya sürükleyen ve Ultimate Fighting Championship (UFC) sayesinde dünyanın en hızlı büyüyen gösterisi haline gelen Karma dövüş sanatlarına (aka MMA) sahibiz. Teşekkür edecek adam Bruce Lee. Fikirleri ve çok çeşitli insanlara ulaşma yeteneği, dövüş sanatlarını neyin işe yaradığını ve neyin işe yaramadığını bulmak için birleştirmenin gerçek bir dövüş sanatçısı olmanın tek yolu olduğunu göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir