Bizim Çiftlik Sahil

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Bizim Çiftlik Sahil hileli v.1.22

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Bizim Çiftlik Sahil indir
Diğer kategori, dolu bir yüzme havuzuna sahip “küçük çiftlik” dir (adreslerini alın ve Google Haritalar’a gidin) ve tarım arazileri ile çevrili bir havuz olan bazı bitki örtüsünü göreceksiniz. Demek istediğim, suyun gerçekte ne kadar değerli olduğu ve ne olacağı hakkında bilgi sahibi olan gerçek bir çiftçi, bugünün dünyasında cin-berrak su ile dolu bir yüzme havuzuna sahip olmayacaktır.
Yasal olarak, mülk dışında onları boşaltacak hiçbir yerleri yoktur ve eğer çiftlik okyanusa yakınsa, o zaman bu yönde ilerler: federal ag departmanları tarafından kontrol edilen çiftliklerin tüm akışların yüzde 100’ünü içermesi gerektiğinden, muhtemelen yasaktır.
Çoğu havuz 30 bin galon ila 50 bin galon sudur. Ağartıcı, asit ve diğer birkaç şeyle kimyasal olarak muamele edilmeleri gerekir. Peki havuzu boşaltmak zorunda kaldıklarında ne yaparlar – ve nereye gider? Yani, com yapma. Eğer gerçekten bir çiftlik olsaydı, mülk üzerindeki suyu boşaltmak zorunda kalırlardı ve muhtemelen onunla sulamak zorunda kalırlardı – ki bu elbette her yönde zararlıdır. Bu havuz suyu seli, bir su tablası kabusu olan tuzları arttırır. Kendi mülkünüzü kırmak gibi-ama aynı zamanda komşunuzun kuyusuna da akıyor. Havuz adamı / hobi çiftçisinin kuyusu olmadığı için, gerçek çiftçi için kirli bir su tablası olan oyunun sonu hakkında hiçbir şey bilmiyorlar.
Bizim Çiftlik Sahil hileli indir
Ancak, iki dönümlük arazinizi bir çiftlik – bir hobi çiftliği – olarak adlandırmanın ve vergi indirimi ve ek gelir için meyve satmanın yanlış bir tarafı yoktur (eğer talep ederse). Sonuçta, bu Amerikan tarzı.
Çevreyle ilgili endişeleriniz varsa, dünya için daha iyi ve uzun vadeli bir seçim için etrafa bakardım. Bir konut mülkü olarak, kesinlikle hiçbir gözetimi yoktur – bu yüzden evcil hayvanları dolaşır ve pahalı “doğal olarak döllenmiş”, “pahalı”, “organik olarak yetiştirilen” avokadolarınızı döller. Helikopterler “organik” avokado veya tutku meyvesine aşırı püskürtülür. Ve meyvenizin tarihi hakkında hiçbir fikriniz yok. Hiçbiri.
Büyük bir komisyoncu, herkese ucuz bir çiftlik sayfası sunan ilk kişilerden biri – nehir kenarındaki bir karavanda yaşıyor olsanız bile – şimdi tüm “çiftliklerini” Amazon’a yönlendiriyor ve öğenin yasal bir çiftlikten mi yoksa başka bir komisyoncuya aracılık eden başka bir komisyoncudan mı olduğunu öğrenmek için bir egzersiz cehennemi haline geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir