Avakin Life hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Avakin Life hileli apk v.2.423.11

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, Avakin Life hileli apk indir, Avakin Life full hile, Avakin Life hilesi indir, Avakin Life full indir, Avakin Life hileli apk indir, Avakin Life oyna,

Avakin Life hile indir

Çalışırken ve küçük sım hayatınızı yaşarken, muhtemelen evinizi yükseltmek isteyeceksiniz. Herhangi bir zamanda, yapı moduna geçebilir ve evinizi yenileyebilirsiniz, bu eğlencenin çoğunun olduğu yerdir. Odaları ekleyebilir, odaları yok edebilir, zeminleri ve duvarları değiştirebilir veya yeni mobilyalar satın alabilirsiniz. Evinizi yükselttiğinizde, sims’inizin mutluluğu da artar. Küçük bir bebek sim için yer açmak bile isteyebilirsiniz, çünkü eğer iki sim ilişkiden memnunsa, o zaman bir bebek sahibi olma şansına sahip olacaksınız.Görev moduna geçtiğinizde, yaşamak için bir hayat verilecektir. İlk sürekli size nags o annesi ile yaşayan küçük bir ev olacak. Onunla yaşarken, kendi başınıza hareket etmenizi sağlayacak bazı hedefleri tamamlamanız gerekecektir. Bir hedefi tamamladığınızda, oyunda kullanmak için yeni bir öğenin kilidini açacaksınız; bu yüzden görev modu önemlidir. Görevler farklı evlere devam ediyor.


Siz ve bir arkadaşınızın bir Yarışmada kafa kafaya gidebileceği iki oyuncu modu da vardır. Sahip olduğunuz ilk iki oyuncu modu, iki sims’in insanları paradan aldatmaya çalışacağı bir müzede gerçekleşir, en çok paraya sahip olan kazanır, en az polis tarafından yakalanır. İyi bir dolandırıcı mısınız?


Bu oyun, özellikle sims’in istedikleri gibi yapmasına izin verdiğinizde çok eğlencelidir. Kendisi dikkatli bir yangın başlatmak için sorumlu oldukları için sims yemek pişirme becerilerine sahip zaman evinizde bir fırın sahibi, ama o da izlemek için komik. Sims savaşacak, gerçekten sinirlendiklerinde birbirlerine bile vuracaklar ve bu sadece oyunun cazibesine katkıda bulunuyor çünkü oyunun en eğlenceli olduğu kontrolden çıktıklarında.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir