8 Ball Pool hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

8 Ball Pool hileli apk v.3.13.4

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

INDIRME LINKLERI

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

APK Oyunlar, apk oyun indir, 8 BALL POOL hileli indir, 8 BALL POOL hileli apk, 8 BALL POOL hilesi, 8 BALL POOL indir, 8 BALL POOL apk indir, bilardo oyunu indir.

 8 BALL POOL apk

Cep bilardo veya bilardo, altı cep bilardo masasında oynanan bir oyunu ifade eder. Esas olarak 15 nesne topu ve bir isteka topundan oluşur. Diğer taraftan Snooker, 21 nesne topu ve bir isteka topu ile bir bilardo masasında oynanır. Karambol bilardo, masada 3 top ve cepsiz oynanan bir oyundur.

Snooker, bilardo veya bilardo veya karambol bilardo oynamak için temel beceriler gereklidir veya hemen hemen aynıdır.En göze çarpan ifadeler, oyuncunun bilardo işaretini tutma şekli, duruşu ve kol hareketleridir.

Bilardo, snooker ve karambol bilardo oynarken tüm bu smilarities rağmen. tabii ki, birbirinden ayıran farklılıklar vardır. Bilardoda, oyuncunun mümkün olduğunca çabuk bir isteka topu ile 15 topu cebine koyması gerekirken, karambol bilardo oyunda 3 top tutmalıdır.

ilardo ile ilgilenen herkes herhangi bir zamanda bilardo oynamış olmalıdır.Ya da belki her şey başladı çünkü arkadaşın seni bilardo oynamaya davet etti. Ve bir süre gözlemledikten sonra, rakibi yenmek için tekniğe ve oyunun stratejisine hayran kalırsınız. Yakında bir bilardo isteka topu aldı, isteka topu ve nesne topu hedefliyoruz ve oynamaya başladı. Belki de çok uzun süre değil, sahiplik gururu için iki parçalı bir bilardo ipucu aldınız. Ve bilardo ya da bilardo oynamaya nasıl başladığınızla ilgili tüm saçmalıklar tarihtir, size en yakın bilardo salonunda sık sık bir oyuncusunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir