Zooba Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

   

Zooba Hileli Apk v.3.211

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Zooba Hileli Apk
Hayvanat bahçelerinde her zaman sıcak bir konudur, ancak ötenazi, esaret altındaki türlerin uzun vadeli ve uygun yönetiminin kesinlikle önemli bir parçası olarak kabul edilmelidir. Bir hayvanı öldürmenin yanlış bir yanı yoktur, eğer hızlı ve sağduyu ve nezaketle yapılırsa. Hayvanlar doğru nedenlerle ötenazi yapıldığında, ahlaki olarak doğru ve haklıdır. Bilgisiz genellikle tam tersi doğru olduğunda ‘kalpsiz’ olma ve ‘umursamama’ suçlamalarını seviyelendirir. Yönetilen nüfusa sahip iyi hayvanat bahçeleri daha büyük resmi görebilir.
Vahşi doğada, hayvanlar her gün trajik, acı verici ve stresli durumlarda ölürler. Bu çok büyük bir ölüm ya da ölüm dünyasıdır ve eğer bu iki seçenekle yüzleşmezseniz, açlık ya da hastalıkla karşı karşıya kalabilirsiniz.
İyi modern hayvanat bahçesi içinde doğanın acımasız dengesi durdu. Hayvanlar hayatta kalır. Daha uzun yaşıyorlar. Eşit sayıda erkek ve kadın yaşıyor. İnsan yönetmeli, düzgün yönetmeli. Gerçekten de, bugün insan vahşi doğayı da yönetmek zorunda. Fillerin, geyiklerin ve diğerlerinin itlaf edilmesi, daha büyük popülasyonların açlıktan ölmemesini sağlamak için bir zorunluluk haline gelmiştir.
Hayvanat bahçelerinde ötenazi, tür yönetiminin sadece bir parçasıdır ve kontrasepsiyon, üreme ayrımı ve bekarlığa veda grupları ile el ele gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir