yemek cilginligi hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

                                                              

                                                       Yemek Çılgınlığı apk hile

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Yemek cilginligi hileli v.1.22

OYUN VIDEO

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN ETIKETLERI

Yemek Cilginligi hilesi

Uzun zamandır yeme bozukluğu olan bir müşteriyle yapılan bir oturumda, kendisi hakkında olumlu hissedebilseydi nasıl olacağını tartışıyordum. Bana verdiği Cevapla şok oldum. Kendisi hakkında daha iyi hissetme arzusunu bildirmek yerine, bu müşteri bana güldü ve “benlik saygısı benim için gülünç. Yeme bozukluğunun rahatsız edici davranışlarından kurtulmayı umuyorum, ama kendimi sevmek için çok fazla şey istediğini biliyorum.”Bu karşılaşma rahatsız edici olduğu kadar ilgi çekiciydi. Bu etkileşimde, yeme bozukluklarından birçok kadının kendileri hakkında ne hissetmesi gerektiğini küçük bir şekilde anlamaya başladığıma inanıyorum. Ve terapistler, diyetisyenler ve diğer yardımcılar bu kadınlarla tanıştığında, hayatta kalmanın genellikle mutluluk ya da benlik saygısı duygularından ziyade amaç olduğunu daha iyi anlıyorum. Bu etkileşim benim için yeme bozukluğunun yalanını sembolize etmeye başladı, çünkü bu kadar etkili bir şekilde kadınlarda böyle bir umutsuzluk, kendinden nefret ve utanç yaratıyor.
BENLİK SAYGISI VE YEME BOZUKLUKLARI ARASINDAKİ İLİŞKİ
Düzensiz beslenme ile kadınlarla çalışan herkes, benlik saygısının karmaşık bir şekilde bağlantılı olduğunu kabul eder, Ancak ikisinin nasıl ilişkili olduğu tam olarak iyi tanımlanmamıştır. Kaçınılmaz olarak, yeme bozuklukları ve benlik saygısı ile ilgili herhangi bir tartışma, önce gelen tavuk ve yumurta sorusuna yol açar: bir kişiyi düzensiz yemeğe daha duyarlı hale getiren zayıf benlik saygısı veya bir bireyin benlik saygısına zarar veren bir yeme bozukluğu? Bu sorunun basit bir cevabı olmasa da, benlik saygısı ve yeme bozuklukları arasındaki ilişkiyi araştıran ve ilginç bilgiler sağlayan önemli araştırmalar vardır.

Yemek Cilginligi hilesini indir

Literatürün Gözden geçirilmesinde (2001), düşük benlik saygısının, diğer faktörlerle birlikte, kadınları sadece düzensiz yeme gelişimi için daha fazla risk altına sokmakla kalmayıp aynı zamanda bir yeme bozukluğunun korunmasına da hizmet ettiği sonucuna varmıştır. Çok sayıda rapor, düşük benlik saygısının düzensiz yeme gelişiminden önce sıklıkla mevcut olduğu ve düşük benlik saygısının genç, okul çağındaki kızlarda bile hem hem de için önemli bir risk faktörü olduğu iddiasını desteklemektedir 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir