werewolf hile indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

https://bc.vc/2eYMXm6

OYUN ETIKETLERI

werewolf online hile indir

Bu az bilinen müzisyen üzerinde neden bu kadar çok gizem ve tartışma var? Son zamanlarda, karşılaştırmalar, aşk/nefret tepkileri, tür ve etiketleme ile yazılmış çok sayıda makale ve gerçek dışı sayıda blog vardı ve sadece tüm bu kargaşayı ürettiği için dikkat çeken bir sanatçı hakkında sadece yanlış bilgi vardı. bunu yapmak için parmağınızı bile kaldırmadan! Jerald Wolf, kamuoyuyla değil, müziğiyle ilgili.
Yeni CD’si ” i dinledikten sonra, kendinizi cevaplardan daha fazla soru ile bulabilirsiniz. Dinleyici, CD’nin sert ısırık ve kış starkness’ini tatarken garip bir sıcaklık hissi ile kalır. Peki bu Jerald Wolf da kim? Bir cevap bulmak için kendi ruhlarının derinliklerine Seyahat etmelidir. Bay Wolf bize kendi kalbi ve ruhu rehberli bir tur vererek bu yolculukta bize yardımcı olur. Hemen Jerald’ın nereden geldiğini bildiğinizi ve hatta sanatçıya garip bir yakınlık hissedebileceğinizi hissediyorsunuz. Ama yakında, ruhunu dünyaya açmasına rağmen, oldukça uzak ve ulaşılamaz olduğunu anlıyorsunuz. Belki de bu görünüşte yabancılaşmayı yaratan, kendimizi derinden delme korkusudur.
Şarkılar zaman zaman ham ve her zaman karanlık duygularla doludur. Morbid bir şekilde değil, dinleyicinin Jerald’ın biraz karanlık kişiliğine girmesine ve anlamasına izin veren bir şekilde. Hemen, herkesin hayal edebileceğinden daha fazla duygusal iniş ve çıkışlar yaşadığı hissine kapılırsınız, çok daha az yaşarsınız. Bazı sözleri ne kadar sade olursa olsun, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir